Патчкорд MTRJ (F) / UPC-STUPC MM (G62.5-OM1) 2м Duplex

Код товару: 41267

2 750грн. б/г: 2750грн. з ПДВ

Немає в наявності

Немає в наявності - Ви можете додати товар в лист очікування, вам прийде повідомлення, коли він знову надійде в продаж

Додати до листа очікування

Артикул: UPC-2MTRJ(F)ST(OM1)D(AD) Категорія: Виробник: Adtek

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.
  • Обмін/повернення - 14 днів

Характеристики

Довжина, м

2

Тип конектора

MTRJ-ST

Тип патч-корда

Duplex

Тип волокна

Singlemode

Тип полірування

UPC-UPC

Спосіб прокладки

Внутрішній

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up