Кабель оптичний для зовнішньої прокладки

Показано 1–48 з 54 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 54 результати
Тип волокна
Тип кабелю
Кількість волокон
Оболонка кабелю
Підбір за ціною
Виробник

Для монтажу ВОЛЗ у ґрунті, під водою використовується оптичний кабель для зовнішньої прокладки. Такий дріт оснащений щільною поліетиленовою оболонкою, яка забезпечує надійний захист крихкого волокна від механічних пошкоджень, мікробів, вологи та бруду, а також ультрафіолету. Захищає вона і від спеки, морозів.

Який зовнішній кабель оптичний вибрати?

В асортименті представлені вуличні волоконно-оптичні кабелі із багатомодовим та одномодовим волокном. Перші підходять для невеликих відстаней: передача сигналу реалізується дистанцію до 1 км. А другі — навпаки, передають сигнал на відстань понад кілометр.

Вибору надаються кабелі, що містять від 1 до 96 волокон, залежно від моделі. Одноволоконні кабелі, як правило, здатні передавати сигнал лише в один напрямок. Це моделі типу simplex. Двоволоконні кабелі одночасно здійснюють передачу сигналу відразу у 2 сторони. Це є моделі duplex. Зазначимо, що багатоволоконні зовнішні кабелі купують для розведення кількох користувачів.

Купити зовнішній оптичний кабель із доставкою по Україні можна в інтернет-магазині EServer. У каталозі компанії представлено оптоволокно популярних марок. Великий вибір моделей дозволяє підібрати оптимальний кабель, орієнтуючись на вимоги ВОЛЗ.