Патч панелі 12 портів

Показано всі 4 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 4 результати
Висота, U
Тип патч-панелі
Кількість портів
Екранування
Категорія
Конструкція
Підбір за ціною
Виробник

Якщо ви потребуєте компактного пристрою для забезпечення швидкого і зручного підключення обладнання в структурованій кабельній системі, патч панель 12 — це те, що ви шукали.

Комутаційні панелі даного типу на передній стороні мають 12 портів RJ 45 для приєднання витої пари з конекторами на кінці. На задній стороні розміщені роз\'єми для стаціонарного підключення кабелів, з\'єднаних з активним мережевим обладнанням або іншою патч панеллю.

Серед комутаційних панелей 12 є два типи конструктивних рішень — це пристрої стандарту 10 дюймів, а також панелі для встановлення на стінах. Патч панелі на 12 портів представлені в категоріях 5е і 6. Пристрої категорії 5е працюють в діапазоні частот до 100 МГц і забезпечують швидкість передачі даних в межах 1 Гбіт в секунду (відповідно до стандартів Fast Ethernet і Gigabit Ethernet). Обладнання такого рівня найчастіше зустрічається в домашніх локальних мережах і в офісах. Комутаційні панелі категорії 6 застосовуються в системах з більш високими вимогами, наприклад, на промислових підприємствах і т. д. Їх робоча частота становить 250 МГц, а швидкість передачі даних може досягати 10 Гбіт в секунду (стандарт 10 Gigabit Ethernet).

Також всі комутаційні панелі діляться на два типи: екрановані та неекрановані. Вибір моделі залежить від умов експлуатації. Якщо пристрій розміщується в місці, де він буде підпадати під вплив електромагнітних випромінювань, що виходять від силових кабелів або електроприладів, то рекомендується віддати перевагу екранованої патч панелі. Комутаційна панель даного типу оснащується елементами, що захищають сигнал від зовнішніх перешкод. У нейтральних умовах експлуатації оптимальний вибір — більш прості в монтажі неекрановані патч панелі.