Патч панелі 19" 24

Показано всі 27 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 27 результати
Висота, U
Тип патч-панелі
Кількість портів
Екранування
Категорія
Тип конектора
Конструкція
Особливості
Підбір за ціною
Виробник

Патч панелі на 24 порти — це один з найбільш поширених варіантів комутаційних панелей. Такі пристрої досить часто використовуються в структурованих кабельних системах для підключення обладнання до локальної мережі та перекоммутації з\'єднань. Представлені патч-панелі призначені для установки в телекомунікаційні стійки та шафи. Такі пристосування в більшості випадків виготовляються за стандартом 19 дюймів. Відповідно, і самі комутаційні панелі також мають ширину 19\", що дозволяє встановлювати їх в шафи та стійки швидко і зручно.

Висота стандартної патч панелі 19 24 порти становить 1 юніт, проте в деяких моделях вона скорочена до більш компактних 2/3 або 0,5 юніта. в останньому випадку досягається висока щільність розміщення обладнання в монтажних пристроях. Перевага патч панелей 1U полягає в тому, що на них є додаткове місце для маркування портів, що полегшує роботу адміністраторів мережі надалі.

Комутаційні панелі з 24 портами представлені кількома видами пристроїв. Перш за все, вони відрізняються за категоріями, тобто, по швидкості передачі даних і частотним смугам. Патч панелі категорії 5е підтримують передачу даних зі швидкістю до 1 Гбіт/с, а їх робоча смуга частот становить 100 МГц. Патч панелі категорій 6 і 6а дозволяють передавати дані зі швидкістю до 10 Гбіт в секунду при смугах частот 250 і 500 МГц відповідно.

Також виділяються екрановані (FTP) і неекрановані (UTP) комутаційні панелі. Ключова відмінність між ними — наявність в екранованих моделях спеціальних елементів, які забезпечують захист сигналу від зовнішніх електромагнітних випромінювань. Застосування екранованих кабелів і патч-панелей пред\'являє особливі вимоги до якості монтажу і заземлення ділянок мережі.