Патч панелі на 48 портів

Показано всі 6 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 6 результати
Висота, U
Тип патч-панелі
Кількість портів
Екранування
Категорія
Конструкція
Особливості
Підбір за ціною
Виробник

Патч панель 48 портів являє собою універсальний інструмент для організації структурованої кабельної системи та з\'єднання активного мережевого обладнання з пасивним. Комутаційні панелі даного типу дозволяють налаштувати до 48 з\'єднань і здійснювати їх оперативну перекомутацію. Патч панелі, що представлені в даному розділі, є одними з найбільш містких пристроїв цього типу. Порти на лицьовій стороні панелі розміщуються у два ряди, але її наповненість залежить, перш за все, від висоти патч панелі. Патч панелі на 48 портів представлені пристроями висотою 1U і 2U. На 1-юнітових моделях можна відзначити необхідність в економії місця, тому порти тут розміщені максимально компактно. Єдиним засобом маркування на таких комутаційних панелях є номери портів. На панелях заввишки 2 юніта є також місце для додаткових плашок, що дозволяють додатково маркувати з\'єднання.

Патч панелі 48 діляться на фіксовані та складальні (модульні). Фіксовані моделі мають порти певного стандарту (RJ45, RJ12 і т. д.), А в набраних встановлених портів немає — модулі різних стандартів можна придбати окремо і встановити в патч-панель в будь-якої необхідної конфігурації.

Велике значення має категорія комутаційної панелі, оскільки від цієї характеристики залежить швидкість передачі даних і, в кінцевому підсумку, функціонування всієї системи. Патч панелі категорії 5е — це оптимальний варіант для домашніх і офісних локальних мереж, що забезпечує швидкість до 1000 Мбіт/с. Якщо можливостей обладнання 5е категорії недостатньо, рекомендується використовувати патч панелі категорії 6, що дозволяють передавати та приймати дані зі швидкістю до 10 Гбіт/с.