Патч панелі Corning

Показано всі 6 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 6 результати
Висота, U
Тип патч-панелі
Кількість портів
Екранування
Категорія
Конструкція
Особливості
Підбір за ціною
Виробник

Патч панелі виробництва американської компанії Corning протягом багатьох років користуються заслуженою популярністю серед користувачів у всьому світі. Універсальні рішення для побудови інформаційних систем на основі витої пари дозволяють створювати необхідну кількість з\'єднань для активного і пасивного мережевого обладнання.

Патч панелі Corning представлені моделями для телефонних і для комп\'ютерних мереж. Телефонні комутаційні панелі належать до категорії 3, мають 50 портів RJ 45 на лицьовій стороні й аналогічну кількість контактів на задній стороні. Мережеві моделі також оснащуються портами типу RJ 45, призначеними для підключення комп\'ютерного та інших видів мережевого обладнання. Доступні також модульні патч панелі, в яких спочатку відсутні встановлені роз\'єми. Купуючи такі пристрої користувачі отримують можливість самостійно укомплектувати їх портами різних стандартів в будь-яких пропорціях, наприклад, в одній патч-панелі поєднати мережеві й телефонні роз\'єми. Комутаційні панелі Pаnduit категорії 5е, що представлені в даному розділі, працюють в діапазоні частот 100 МГц з максимальною швидкістю передачі даних до 1 гігабіта на секунду.

Мережеві комутаційні панелі Corning відрізняються кількістю портів — це важлива характеристика, від якої залежать функціональні можливості пристрою, і вона заслуговує особливої уваги. Існує досить великий вибір патч панелей за кількістю портів, але найбільш популярним варіантом серед користувачів є модель на 24 порти, що забезпечує високу гнучкість системи. У великих структурованих кабельних системах більш затребувані патч панелі на 48 портів.