Патч-панелі Premium Line

Показано всі 4 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 4 результати
Висота, U
Тип патч-панелі
Кількість портів
Екранування
Категорія
Конструкція
Особливості
Підбір за ціною
Виробник

Патч панелі Premium Line — це широкий вибір високоякісних пристроїв для зручної комутації обладнання в структурованих кабельних системах. Комутаційні панелі цього бренду відповідають всім міжнародним телекомунікаційним стандартам і вимогам щодо обмежень вмісту шкідливих речовин.

Можливості патч панелей багато в чому визначаються тим, скільки пристроїв можна під\'єднати до мережі з їх допомогою. Premium Line надає можливість вибрати різні варіанти для систем будь-якого масштабу. В каталозі доступні патч панелі на 8, 24, 25, 48, 50 портів.

За складом портів комутаційні панелі поділяються на фіксовані та складальні (модульні). Фіксовані панелі являють собою пристрої з попередньо встановленими портами єдиного стандарту. У число фіксованих патч панелей, своєю чергою, входять патч панелі телефонні (з портами стандарту RJ 12) і мережеві (з портами RJ 45). У модульних панелях відсутні спочатку встановлені роз\'єми: користувачі мають можливість оснастити таку панель будь-якими портами на власний вибір.

Телефонні комутаційні панелі Преміум Лайн відносяться до 3 категорії телекомунікаційних пристроїв. Мережеві патч панелі представлені пристроями 5е і 6 категорій. Патч панель 5е категорії використовується переважно в домашніх локальних мережах, а також в офісних інформаційних системах. Обладнання даного типу працює в діапазоні частот 100 МГц і забезпечує максимальну швидкість передачі даних 1000 мегабіт в секунду. Комутаційні патч панелі 6 категорії призначені для систем з підвищеними вимогами до пропускної спроможності мережевого обладнання. Їх робоча частота становить 250 мегагерців, а швидкість передачі даних може досягати 10 гігабітів на секунду.