info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
Шановні клієнти, ми відновили доставку по м. Києву. Видача замовлень в Києві відбувається в пн, ср, пт з 10-00 до 16-00. В Одесі та Дніпрі – за домовленістю. Будь-ласка, уточнюйте наявність товару та актуальні ціни в наших менеджерів.

Монтаж СКМ

Ми надаємо послуги з проектування СКМ, а також монтуємо структуровані кабельні системи. Все робимо відповідно до побажань клієнта і міжнародних стандартів безпеки та якості.

Грамотне проектування та якісний монтаж СКМ

Структуровані кабельні системи складаються з безлічі компонентів, а також відповідають за підтримку великої кількості пристроїв і сервісів. Якісна установка дозволяє організувати інфраструктуру так, щоб нові вузли можна було додавати й при цьому не вносити кардинальні зміни. Це дозволяє знизити витрати на обслуговування і підтримку функціонування всієї системи в цілому.
Для забезпечення ефективності та належної продуктивності проектування здійснюється з урахуванням багатьох факторів, зокрема місця розташування мережі та кількості пристроїв, які повинні бути вбудовані в СКМ. Також враховується і тип: телефонія, відеоспостереження, локальна мережа і т. д.
Крім того, при створенні проекту обов’язково береться до уваги можливість розширення інфраструктури підприємства. Це дозволяє не прокладати нові лінії, якщо виникне необхідність у масштабуванні.
Монтаж локальної мережі проводиться із застосуванням кабельних збірок, випущених топовими виробниками. До того ж використовуються багатопортові комутаційні панелі, які дозволяють сформувати потужну обчислювальну середу, підвищити рівень надійності та врахувати масштабування.

Щоб правильно спроектувати, а потім виконати монтаж ЛВС, ми діємо за такими правилами:

  • система повинна відповідати галузевим стандартам;
  • необхідно організувати відкриті, а також рекомендовані мережеві протоколи;
  • повинна бути досягнута робоча продуктивність належного, для конкретної інфраструктури, рівня;
  • слід організувати все так, щоб експлуатація всього обладнання була злагодженою.

Отже, сучасним мережам необхідна висока масштабованість і можливість удосконалення. Іншими словами, мережа повинна відповідати поточним потребам компанії та враховувати її розвиток. Це реалізується за рахунок впровадження додаткових портів. При цьому вартість прокладки кабелів і таких портів СКМ в Києві з урахуванням їх масштабування нижче, ніж монтування кабельної системи без урахування її розширення: додавати лінії пізніше зазвичай виходить дорожче.

Замовити виїзд спеціалістів та дізнатись ціну монтажу СКМ

Наша команда проектує і проводить монтаж мереж СКМ, враховуючи й майбутнє розширення. Перед введенням в експлуатацію всі лінії ретельно тестуються.
При створенні проекту ми прописуємо докладні технічні специфікації майбутньої мережі, де перераховуємо всі компоненти та аксесуари. Наприклад, ми враховуємо необхідну кількість розеток, сполучних роз’ємів для витої пари та багато іншого. Так монтаж СКМ виходить максимально продуманим.

Монтаж локальної мережі здійснюється не тільки для того, щоб з’єднати дроти та виконати їх розведення. Важливо ще й організувати все так, щоб приміщення виглядало естетично, при цьому доступ до комунікацій і ліній був вільним. Крім того, необхідно зберегти дизайн приміщення, не зіпсувавши інтер’єр видом пучків дротів.
При створенні СКМ ми можемо прокласти кабелі в стінах, стелях і підлогах: їх не буде видно. При цьому ми збережемо до них швидкий доступ, щоб можна було виконати швидку діагностику і ремонт, якщо виникне така необхідність. Якщо ж будинок вже побудовано, а в приміщенні виконаний ремонт, тоді ми запропонуємо вам інше рішення: продумаємо оптимальний спосіб розміщення дротів таким чином, щоб не пошкодити обробку.
Прокладка цілої системи кабелів в серверній вимагає якісно організованого заземлення. Зрозуміло, це враховується ще на етапі створення проекту.

Гарантія якості

Високий рівень професіоналізму наших фахівців

Індивідуальний підбір обладнання для оптимізації бюджету

Швидкий та професійний монтаж і введення в експлуатацію

Гарантія на виконані роботи та встановлене обладнання

Усі СКМ, які створюють інженери компанії EServer, відповідають вимогам до:

  • високого рівня надійності: всі монтажні, а також проектні роботи здійснюються відповідно до вимог замовника і за міжнародними стандартами;
  • швидкої окупності: вартість монтажу СКМ окупається в досить короткі терміни за рахунок невисокої ціни сукупного володіння такою системою;
  • простоти масштабування і розширення: в процесі експлуатації можна легко внести зміни в інфраструктуру;
  • можливості використовувати відразу декілька протоколів;
  • легкості управління СКМ, а також адміністрування: контролювати роботу мережі може невелика кількість персоналу;
  • можливості створення в єдиній мережі окремих незалежних її сегментів.

Ви можете замовити проектування і монтаж СКМ в Києві та всій Україні, в компанії EServer. Ми створимо проект під ваші вимоги та бюджет відповідно до міжнародних стандартів. Якість гарантуємо!

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну