info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
Шановні клієнти, ми відновили доставку по м. Києву. Видача замовлень в Києві відбувається в пн, ср, пт з 10-00 до 16-00. В Одесі та Дніпрі – за домовленістю. Будь-ласка, уточнюйте наявність товару та актуальні ціни в наших менеджерів.

Монтаж СКУД

Завдання щодо захисту підприємства від незаконного проникнення виконують системи контролю, управління доступом або, скорочено, СКУД. Замовити проектування і монтаж СКУД для підприємств і компаній Києва та всій України можна в EServer. Досвідчені фахівці підберуть відповідне обладнання, в залежності від масштабів території, а також бюджету компанії і завдань, які повинна вирішити така система. Спочатку наш фахівець приїде на об’єкт, оцінить його, а потім ми будемо створювати проект з урахуванням перерахованих вище нюансів, а також кількості співробітників організації, вимог клієнта і стандартів безпеки. Після узгодження проекту наша команда почне власне монтаж СКУД.

Монтаж СКУД нашими фахівцями забезпечить:

 • відсутність можливості проникнення на територію сторонніх;
 • контроль співробітників, які входять на об’єкт, а також виходять з нього (якщо є бажання, можна додатково виконати монтаж та налагодження системи обліку часу);
 • можливість обмежити допуск в конкретні ділянки підприємства шляхом введення пропускної системи для дозволених осіб;
 • звірку фото на пропуск з охоронним пультом;
 • стеження, а також аналітику всього, що відбувається на території — реалізується за допомогою камер відеоспостереження і системи аналізу;
 • можливість запуску певних програм дій відповідно до протоколу ситуації: наприклад, камера стеження засікає несанкціонований об’єкт і тут же спрацьовує сигналізація.

Пристрої та обладнання, необхідні для організації грамотного монтажу СКУД

Незалежно від варіацій виконання компонентів системи контролю, управління доступом, наприклад, типу відеокамер, а також незалежно від методу фіксації таких систем, робота кожної з них здійснюється за одним принципом. Установка СКУД в більшості випадків передбачає монтаж таких пристроїв, як:

 • контролери;
 • зчитувачі;
 • ідентифікатори;
 • замки;
 • сигналізація;
 • відеокамери;
 • кабелі живлення;
 • датчики руху;
 • елементи кріплення.

Замовити виїзд фахівців і дізнатися ціну монтажу СКУД

Після того, як монтаж цих компонентів був виконаний, СКУД необхідно налаштувати. Фахівці нашої компанії займаються підключенням доступу системи до головного сервера. Варто відзначити, що обладнання, яке встановлюється, може живитися від акумуляторних батарей або від блоків живлення. Однак в будь-якому випадку, слід подбати про те, щоб забезпечити пристроям джерело резервного живлення, причому досить потужне.

Високий рівень професіоналізму наших фахівців

Індивідуальний підбір обладнання для оптимізації бюджету

Швидкий і професійний монтаж та введення в експлуатацію

Гарантія на виконані роботи та встановлене обладнання

Залежно від механізму ідентифікації (зчитувача) ми виконуємо монтаж такого пристрою, ґрунтуючись на різновиди ідентифікатора. Це може бути брелок, магнітна карта, ключ або ж «таблетка». Рідше зустрічаються такі варіанти, як магнітна стрічка-наклейка, чіп і браслет СКД.
Компанія EServer проектує і здійснює монтаж СКУД відповідно до особливостей підприємства, а також критеріїв міжнародних стандартів безпеки. І хоча установка СКУД є не самим бюджетним заходом, окупність його здійснюється вже в перших рік експлуатації, оскільки компанія може істотно скоротити кількість охоронного персоналу. Замовляйте проектування і монтаж, а також модернізацію СКУД в Києві та по всій Україні у нас. Надійність, безпеку і якість проведених робіт гарантуємо!

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну