info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
Шановні клієнти, ми відновили доставку по м. Києву. Видача замовлень в Києві відбувається в пн, ср, пт з 9-30 до 17-00. В Одесі та Дніпрі – за домовленістю. Будь-ласка, уточнюйте наявність товару та актуальні ціни в наших менеджерів.

Монтаж відеоспостереження

Наша компанія надає послуги монтажу відеоспостереження у квартирах, будинках та офісах. Це забезпечує належну безпеку: захист приміщення від несанкціонованого доступу, а також захист майна від крадіжки. Ми організовуємо виїзд фахівця на об’єкт для проведення оцінки. Це дозволяє нам зрозуміти, скільки пристроїв може знадобитися встановити та підключити. Після узгодження всіх нюансів з замовниками, ми починаємо монтаж відеоспостереження.

Що ми робимо:

 • Ми можемо встановити систему стеження в приватному будинку, а також квартирі, під’їзді та закладах громадського користування.
 • Наші майстри підбирають основне обладнання, а також аксесуари, які можуть знадобитися.
 • Також вони визначають найкраще розташування відеокамер на об’єкті для того, щоб охопити якомога більше простору.
 • Наша команда працює як з цифровими, так і з аналоговими варіантами камер.
 • Ми займаємося монтажем, а також підключенням дротових пристроїв, в яких сигнал передається по кабелю (завдання по його прокладці теж лягає на плечі наших фахівців).
 • Підключаємо ми й девайси, в яких сигнал передається через бездротову мережу.
 • Крім камер спостереження, ми також підключаємо сигналізацію.
 • В спектр наших послуг входить і введення установки в експлуатацію, тому ми допомагаємо налаштовувати пристрої.

Замовити виїзд фахівців та дізнатись ціну монтажу відеоспостереження

Установка і монтаж систем відеоспостереження виконується кваліфікованими фахівцями, також в процесі бере участь професійний програміст. Його завдання — налаштування камери відеоспостереження. Відеоряд може передаватися як на комп’ютер, так і на мобільний пристрій (планшет або ж смартфон). Якщо є необхідність, програміст налаштує додаток на ПК або ж смартфон / планшет під управлінням операційних систем Windows, iOS, MacOS і Android. Зображення буде відображатися на моніторі комп’ютера / ноутбука або ж дисплеї мобільного гаджета в реальному часі.
Ми також можемо поставити спеціальні датчики руху: якщо вони або ж сама камера, виявлять сторонніх, користувачеві моментально прийде повідомлення на електронну пошту або в месенджер.
Відзначимо, що місця під монтаж камер відеоспостереження підбираються не тільки на основі такого важливого критерію, як найбільш повний огляд території, а й відповідно до освітлення. Якщо зйомка денна — поставимо моделі з козирками: так сонячне світло не псуватиме кадр. Якщо потрібно знімати цілодобово — підберемо спеціальні пристрої з інфрачервоними підсвічуваннями та функцією автоматичного регулювання ISO. До того ж прокладка монтажних дротів для живлення пристроїв здійснюється таким чином, щоб зробити їх якомога менш помітними. Так вони не будуть привертати уваги, та й інтер’єр не зіпсують.

Високий рівень професіоналізму наших фахівців

Індивідуальний підбір обладнання для оптимізації бюджету

Швидкий та професійний монтаж і введення в експлуатацію

Гарантія на виконані роботи та встановлене обладнання

Фахівці компанії EServer підберуть і змонтують такий комплекс пристроїв стеження, який буде справно виконувати свої функції при будь-яких кліматичних умовах. Спеціально під ваші вимоги ми підшукаємо і поставимо:

 • відеокамери;
 • рекордер або комп’ютер / сервер для відображення та зберігання записів;
 • джерело безперебійного живлення;
 • монтажні кабелі.

Відзначимо, що ми можемо лише порекомендувати пристрої та вироби, випущені тим чи іншим виробником, а також їх кількість. Однак остаточне рішення щодо цих питань, а також вартості компонентів, що входять в комплекс таких пристроїв, завжди приймає клієнт.
Замовляйте послуги з монтування, а також налаштування систем відеоспостереження в Києві та по всій Україні в компанії EServer. Наші фахівці допоможуть з підбором потрібних пристроїв відповідно до ваших побажань і бюджету. Роботи виконуємо в строк. Якість гарантуємо!

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.


Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну