info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
Шановні клієнти, ми відновили доставку по м. Києву. Видача замовлень в Києві відбувається в пн, ср, пт з 10-00 до 16-00. В Одесі та Дніпрі – за домовленістю. Будь-ласка, уточнюйте наявність товару та актуальні ціни в наших менеджерів.

Проектування ВОЛЗ

Монтаж та проектування ВОЛС

Наша компанія надає послуги з проектування, побудови та модернізації ВОЛЗ. До того ж ми займаємося постачанням всього необхідного обладнання, а це означає, що час на його підбір та закупівлю скорочується в рази. Наш фахівець виїжджає на об’єкт і проводить його оцінку. Потім починається створення проекту. Враховуються особливості інфраструктури, побажання, а також бюджет клієнта. Все проводиться відповідно до міжнародних стандартів. Після того як проект було створено, ми узгоджуємо його з клієнтом і починаємо монтажні роботи.

Грамотне проектування волоконно-оптичних ліній зв’язку та прокладка оптоволокна забезпечують:

  • Можливість передавати великі обсяги даних в короткі терміни завдяки широкій смузі пропускання.
  • Мінімальні значення загасання сигналу, які дозволяють створювати досить протяжні магістралі.
  • Високий захист від перешкод, а значить і високу якість сигналу.
  • Високий рівень захисту інформаційних потоків від несанкціонованого доступу.

Наша компанія займається проектуванням і прокладкою довгих магістралей, чия загальна протяжність може скласти кілька десятків кілометрів. Це означає, що прокладка оптоволокна може виконуватися навіть на великих об’єктах. До того ж ми можемо організувати високошвидкісну вертикальну підсистему. Якщо висока швидкість передачі даних для вас — пріоритет, то ми побудуємо для вас мережу, яка буде передавати до 10 Гбіт інформації в секунду і вище.

Замовити виїзд спеціалістів та дізнатись ціну монтажу ВОЛЗ

Які роботи ми виконуємо:

  • внутрішня і зовнішня прокладка оптичного кабелю;
  • оброблення оптоволокна і зварювання оптичних волокон;
  • установка оптичних кросів і муфт;
  • підбір, установка, а також налаштування активного обладнання ВОЛЗ;
  • діагностика.

Відзначимо, що нами здійснюється прокладка оптичного кабелю в ґрунт — це підземний спосіб. У таких випадках використовують максимально захищені від зовнішніх впливів дроти з міцними оболонками, стійкими до вологи, мікробів і перегинів. Таким чином забезпечується надійний захист від механічних пошкоджень. Також здійснюється прокладка оптичного кабелю по повітрю. Це передбачає монтаж оптичного кабелю по опорах і стовпах. Такі кабелі добре захищені від ультрафіолету, спеки та морозів, впливу опадів, а також механічних навантажень, включаючи сильні пориви вітру. Їх оболонка міцна і стійка до різного роду пошкоджень.

Високий рівень професіоналізму наших фахівців

Індивідуальний підбір обладнання для оптимізації бюджету

Швидкий та професійний монтаж і введення в експлуатацію

Гарантія на виконані роботи та встановлене обладнання

Ми проектуємо оптоволоконні лінії зв’язку з урахуванням ключових правил, прописаних у світових стандартах. Так, при виборі необхідного об’єкта даних, які пропускаються через таке оптоволокно, слід враховувати ширину смуги, а також кількість всіх стандартних каналів. Крім того, береться до уваги швидкість передачі, а також тональна частота. При цьому різні об’єкти мають свої, індивідуальні, характеристики. Їх теж важливо врахувати. Ось чому наш фахівець спочатку виїжджає на об’єкт і оглядає його. З цієї ж причини ми обговорюємо мету створення такої мережі, а також вимоги до її параметрів. На основі отриманих даних ми точно визначаємо тип інформації (аналогова або ж цифрова), вимірюємо ступінь стійкості системи до різних перешкод і шумів. Також ми враховуємо дистанцію між терміналами й пристроями, їх кількісне співвідношення, технічні параметри й т. д.
В результаті ви отримуєте спроектовану за всіма правилами та стандартам систему. На основі такого проекту виконується високоякісна її побудова з урахуванням побажань до швидкості, якості сигналу, протяжності, а також безпеки.

Якщо вам потрібно спроектувати та виконати монтаж кабелю ВОЛЗ в Києві та по всій Україні, звертайтеся EServer. Ми візьмемо всі турботи на себе: організуємо виїзд фахівця на об’єкт, створимо проект з урахуванням вимог до характеристик системи і її безпеки, виконаємо грамотну установку. Замовляйте у нас: якість і надійність гарантуємо!

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну