info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
Шановні клієнти, ми відновили доставку по м. Києву. Видача замовлень в Києві відбувається в пн, ср, пт з 10-00 до 16-00. В Одесі та Дніпрі – за домовленістю. Будь-ласка, уточнюйте наявність товару та актуальні ціни в наших менеджерів.

Установка відеодомофонів

Компанія EServer надає послуги з установки відеодомофонів в офісах, приватних і багатоквартирних будинках, котеджах і інших приміщеннях, включаючи виробничі майданчики. Монтаж відеодомофонів забезпечить значне підвищення рівня безпеки (майнової, інформаційної та особистої), а також можливість контролю об’єкта. Такі пристрої захистять його власників від небажаних контактів, а також дозволять запобігти несанкціонованому доступу на об’єкт небажаних осіб.

Професійна установка домофонів з трансляцією зображення

Відеодомофони відзначаються тим, що дозволяють не тільки почути голос, а й побачити зображення в реальному часі. Наша команда має великий досвід в установці, а також налаштуванні подібного охоронного обладнання. Перш ніж приступати до монтажу, ми надсилаємо фахівця на об’єкт. Він оцінить приміщення, проаналізує можливі місця розташування пристрою, а потім підбере оптимальний варіант з урахуванням специфіки приміщення, а також потреб клієнта.
Завдяки цьому встановлена ​​система буде працювати якісно і без перебоїв, причому вельми довгий термін. Роботи проводяться акуратно, тому ні самому місцю, де буде розміщено пристрій, ні домофону не буде здійснено шкоди. У першому випадку це важливо з точки зору естетики, а також відсутності можливих витрат на ремонт. Що стосується другого моменту, то тут і так все ясно: девайс повинен працювати безвідмовно, а щоб на нього збереглася гарантія, механічні пошкодження повинні бути відсутніми.

Установка відеодомофона охоплює цілий спектр робіт. Так, наші фахівці:

  • визначать оптимальне розташування відеопанелі, що дозволить забезпечити максимальний кут огляду і комфортну для відвідувачів різного зросту висоту;
  • поставлять власне відеопанель девайса, а також трубку для трансляції звуку й електромеханічний замок;
  • організують підключення обладнання до електричної мережі або ж автономного блоку живлення;
  • займуться прокладенням кабелів;
  • виконають налаштування приладу;
  • протестують його працездатність.

Замовити виїзд фахівців і дізнатися ціну монтажу відеодомофонів

Тільки після всього цього готова система здається власникам в експлуатацію.
Варто відзначити, що найбільш простим варіантом є підключення панелі виклику прямо біля входу з зовнішнього боку приміщення. Відповідно, дисплей підключається всередині. Також є варіанти приєднання до підїздного домофону, якщо модель багатоквартирного девайса це дозволяє. Завдяки такому рішенню реалізується можливість відеоспостереження за всіма, хто входить в будівлю і виходить з неї. За бажанням наших клієнтів ми можемо під’єднати ще й додаткову відеокамеру. Це дозволить збільшити зону огляду, що особливо зручно для власників приватних будинків і підприємств з великою прилеглою територією. Трохи більш простий варіант полягає в тому, щоб поставити кілька викличних панелей, наприклад, одну — біля входу на територію (її можна зафіксувати на паркані), а другу — безпосередньо біля вхідних дверей в будівлю.

Високий рівень професіоналізму наших фахівців

Індивідуальний підбір обладнання для оптимізації бюджету

Швидкий і професійний монтаж та введення в експлуатацію

Гарантія на виконані роботи та встановлене обладнання

Ще під час консультації після оцінки об’єкта, наші фахівці проводять розрахунок приблизної вартості виконання завдання. При цьому враховується не тільки специфіка об’єкта, а й особливості самого домофонного приладу, а також побажання клієнтів і їх бюджет.
Якщо вам потрібно підібрати та поставити домофонну систему з можливістю передачі відеоряду в Києві або будь-якому іншому місті України, звертайтеся в EServer. Наші фахівці зроблять все, як годиться: відповідно до ваших побажань і світових стандартів безпеки. Надійність і якість наданих послуг гарантуємо!

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну