info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
Шановні клієнти, ми відновили доставку по м. Києву. Видача замовлень в Києві відбувається в пн, ср, пт з 10-00 до 16-00. В Одесі та Дніпрі – за домовленістю. Будь-ласка, уточнюйте наявність товару та актуальні ціни в наших менеджерів.

Збірка і монтаж серверних шаф і стійок

Збірка сервернтих шаф та стійок

Наша компанія готова виконати монтаж активного та пасивного мережевого обладнання для побудови інфраструктури будь-яких масштабів. Фахівці EServer зберуть і встановлять телекомунікаційні шафи, а також рекові стійки різної монтажної ширини (19 і 10 дюймів), глибини та висоти. Також ми займаємося власне установкою таких конструкцій в спеціально облаштованих серверних кімнатах, а також інших приміщеннях.

Які послуги ми надаємо:

  • Підбір рекових стійок, а також серверних шаф. Вони допоможуть упорядкувати активні та пасивні девайси, забезпечити їх безпеку. Допоможемо вибрати оптимальний варіант, виходячи з особливостей приміщення, а також кількості, габаритів і ваги телекомунікаційних пристроїв. Можливість розширення теж врахуємо.
  • Монтаж серверної шафи може здійснюватися кількома способами, які залежать від моделі конструкції. Так, ми можемо виконати настінну установку за допомогою надійних кріплень або ж закріпити корпус на підлозі. Ще один метод — пристінно-підлогова установка.
  • Монтаж серверної стійки передбачає пристінну фіксацію, пристінно-підлогову, а також підлогово-стельову. В останньому випадку доступ до пасивних і активних девайсів забезпечується з усіх боків.
  • Установка всіх необхідних пристроїв в стійки та шафи — теж наше завдання. Ми надійно закріпимо патч-панелі, комутатори, сервери та інші девайси, організуємо правильну й акуратну підводку кабелів. Якщо буде потрібно, поставимо полки, вентилятори та термостати.

Замовити виїзд фахівців і дізнатися ціну монтажу обладнання

Високий рівень професіоналізму наших фахівців

Індивідуальний підбір обладнання для оптимізації бюджету

Швидкий і професійний монтаж і введення в експлуатацію

Гарантія на виконані роботи та встановлене обладнання

Якщо необхідно виконати збірку й установку серверних стійок/шаф, а також необхідного IT-обладнання в Києві або будь-якому місті України, звертайтеся в EServer. Допоможемо з вибором і виконаємо всі роботи по вищому розряду. Якість гарантуємо!

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну