Антивандальні серверні шафи 12U

Показано всі 3 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 3 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Шафа антивандальна 12U покликана забезпечити безпечне розміщення і зберігання активного і пасивного мережевого обладнання. Шафи даного типу дозволяють встановлювати телекомунікаційні пристрої в місцях вільного доступу, наприклад, в коридорах, підвалах, горищах, під\'їздах житлових будинків. При цьому гарантується захист обладнання всередині не тільки від вандалів і зловмисників, але і від різних механічних впливів. Антивандальні шафи 12 юнітів монтуються на стінах за допомогою анкерів.

Залежно від типу конструкції їх постачають в розібраному або зібраному вигляді. Розібрана шафа поміщається в компактній коробці та легко транспортується до місця установки. На його збірку людина без спеціальної підготовки витратить не більше 30-40 хвилин. Цільнозварені конструкції менш зручні в транспортуванні, але вони вже готові до використання і більш надійні в експлуатації. Матеріалом для виготовлення служить листова сталь товщиною 1,5 мм, іноді використовується сталь товщиною 2 мм. Порошково-полімерне покриття захищає метал від корозійних процесів і дрібних механічних пошкоджень, а також надає йому естетично привабливий вигляд.

Всі 12-юнітові шафи з антивандальними властивостями виробляються в стандарті 19 і сумісні з більшістю стандартного мережевого обладнання. Шафи, призначені для установки за межами закритих приміщень, забезпечуються захистом від проникнення дрібних частинок пилу, бруду, вологи. Особливий тип петель, дверей та замків оберігають обладнання від несанкціонованого доступу зловмисників. Доступна можливість установки додаткових вентиляторів для повноцінного охолодження обладнання і захисту його від перегріву.