Антивандальні серверні шафи 9U

Показано всі 5 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 5 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Основне завдання, яке виконує антивандальна шафа 9U, полягає в забезпеченні безпечного зберігання телекомунікаційного, телефонного, електронного обладнання в місцях відкритого доступу. Шафи даного типу можуть бути встановлені на горищах, в підвалах, коридорах, сходових прольотах, техповерхах, на вулиці — тобто, там, де недоступний постійний контроль доступу до обладнання.

Конструкція антивандальних шаф 9U забезпечує підвищену стійкість до спроб злому, а також до потрапляння бруду та вологи всередину корпусу. Виготовляються вони з міцної сталі товщиною 1,5 мм, іноді — 2 мм, покритої якісним порошковим покриттям, яке захищає метал від корозії. Специфіка конструкції дверей, петель і замка зводить до мінімуму можливість злому і несанкціонованого доступу.

Антивандальні ящики поставляються як в розібраному, так і в зібраному вигляді. У першому випадку весь комплект поміщається в компактну картонну коробку, а збірку може здійснити навіть людина без спеціальної підготовки за 30-40 хвилин. Антивандальні шафи мають більші габарити, проте їх цільнозварна конструкція відрізняється підвищеною міцністю і жорсткістю. При ризику спроб вандалізму це є важливою перевагою. Вони проводяться з урахуванням загальноприйнятого стандарту 19 дюймів. У комплекті доступні реки (вертикальні напрямні) в кількості 1-2 пар. Вони регулюються по глибині, але ширина простору між ними становить 19 дюймів. Це забезпечує комфортну установку стандартного 19\" обладнання в шафі без додаткових аксесуарів. Залежно від моделі антивандальні ящики мають від одного до чотирьох кабельних вводів. У стінках передбачені отвори, що забезпечують вентиляцію всередині шафи.