Серверні шафи CONTEG

Показано всі 2 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 2 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Чеська компанія Conteg є одним з найбільших в Європі виробників обладнання для ЦОД. Телекомунікаційні шафи Conteg користуються популярністю серед користувачів завдяки широкому вибору моделей, їх якості та універсальності. Шафи Conteg представлені в підлогових і в настінних версіях.

Крім того, доступні рішення в преміум-сегменті, середнього і бюджетного рівня. «Преміум» рівень призначений для установки у великих ЦОД, середня група прекрасно підходить для спеціалізованих серверних приміщень, а бюджетні моделі зацікавлять компанії малого масштабу з невеликою локальною мережею. Тумби виробництва компанії Conteg — це ідеальні рішення для зручного монтажу і зберігання активного і пасивного мережевого обладнання.

Шафи для підлогової установки від Coneg діляться на кілька класів, що дозволяє задовольнити потреби найрізноманітніших замовників. Вони дозволяють грамотно розмістити IT-обладнання як у великих центрах обробки даних, так і в невеликих серверних приміщеннях, які обслуговують локальні мережі малого масштабу. Настінні шафи Conteg є компактними конструкції, призначені для використання в невеликих офісах і в домашніх локальних мережах. У них реалізовани зручний і швидкий доступ до обладнання через передні двері та через бічні стінки, які легко знімаються при необхідності. Вантажопідйомність настінних шаф виробника варіюється в межах 30-50 кілограм. Компанія Conteg спеціалізується на розробці поширеного стандарту 19\", а також більш компактних моделей 10\", в яких можна розміщувати пристрої невеликих габаритів. 10-дюймові шафи ідеально підійдуть для малих офісів і впишуться в інтер\'єр житлових приміщень.