Настінні серверні шафи 19"

Показано 1–48 з 160 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 160 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Робоча глубина, мм
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Серверні шафи 19 дюймів — це важливий елемент обладнання телекомунікаційного підрозділу або серверної. З їх допомогою всі необхідні пристрої можуть розміщуватися і підключатися в необхідній послідовності та функціонувати в відповідних температурних умовах. Найбільш популярною варіацією для оснащення серверної є комутаційна шафа 19\'\' настінна. Саме така глибина зазвичай відповідає габаритним розмірам стандартних пристроїв.

Основна відмінність також йде за способом монтажу: всі шафи діляться на настінні та підлогові. Останні зазвичай призначені для фіксації та підключення великого масиву обладнання, а ось настінні шафи 19 дюймів — це оптимальний варіант для невеликої серверної, де розташовується малогабаритне мережеве обладнання. Особливість комутаційної шафи 19\'\' настінної — її полегшений конструктив, що забезпечує оптимальне навантаження на стіну. Така шафа може мати зйомні стінки. Передня панель серверних настінних шаф може бути як скляною, так і з металу.

Висота настінних моделей рекових шаф — від 4U до 18U, але в e-server ви можете купити та більш місткий варіант висотою 21U. В асортименті магазину представлені як суцільнометалеві моделі, так і розбірні або ті, що мають зйомні стінки. Також ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант за ціною: в наявності є як бюджетні економ-варіанти, так і останні моделі одно- і двосекційних шаф.