Настінні шафи 19"

Показано всі 33 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 33 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Робоча глубина, мм
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Шафа телекомунікаційна настінна 9U — це ідеальне рішення для побудови комутаційних вузлів в локальних мережах малого і середнього розміру. Вона призначена для розміщення телекомунікаційного, електротехнічного, кросового обладнання на підприємствах і в офісах. Головна перевага 9-юнітових шаф — це можливість максимально компактно і практично розмістити пристрої різного типу, заощадивши при цьому місце всередині приміщення.

Настінні шафи 9U мають найпростішу, на перший погляд, конструкцію. Однак в таких пристроях надзвичайно важлива кожна деталь: сучасні шафи оснащуються безліччю елементів, що підвищують їх функціональність. У продаж вони надходять в розібраному вигляді, і транспортувати їх можна навіть вручну. Збірка навіть у непідготовленої людини займе не більше 20-30 хвилин. Після цього піде ще кілька хвилин на монтаж конструкції на стіні — і можна приступати до експлуатації.

Телекомунікаційні шафи 9U являють собою універсальні пристрої, які можна встановлювати не тільки в спеціальних серверних і офісних приміщеннях. Вони також розміщуються в коридорах комерційних будівель, в підвальних приміщеннях, на горищах, на сходових отворах. Завдяки яскравому сучасному дизайну вони чудово вписуються в будь-який інтер\'єр. Їх каркас, не дивлячись на легкість, здатний витримувати навантаження до 60 кілограмів. У виробництві корпусів використовується сталь товщиною 1-1,5 мм, двері часто виготовляються з міцного акрилового скла. Багато моделей оснащуються знімними бічними стінками для зручності монтажу та обслуговування обладнання. Вентиляцію всередині корпусу комутаційних шаф забезпечує перфорована кришка і стінки. При необхідності встановлюються додаткові вентилятори.