Підлогові шафи 19"

Показано 1–48 з 169 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 169 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Підлогова телекомунікаційна шафа 19 дюймів є одним з кращих інструментів для організації ключових вузлів локальних комп\'ютерних мереж. У них розміщуються найрізноманітніші види активного і пасивного обладнання, включаючи сервера, патчпанелі, ДБЖ, комутатори та багато іншого.

Цифра «19» означає стандарт, прийнятий у сфері електротехнічного, телекомунікаційного, кросового обладнання. Він забезпечує універсальність і високу сумісність різних пристроїв, які так чи інакше беруть участь в передачі та прийомі інформації. 19 дюймів — це відстань між вертикальними напрямними всередині, які служать основними елементами кріплення конструкції. Стандартні 19-дюймові пристрої (патчпанелі, комутатори, серверні корпуси, концентратори та інше) встановлюються в такі шафи завдяки ідеально відповідним габаритам самих пристроїв і ширини робочого простору шафи.

Підлогові телекомунікаційні шафи виготовляються з міцної сталі, завдяки чому їх вантажопідйомність може досягати півтори тонни. Доступна можливість вибрати тип дверей підлогових шаф 19: вони можуть бути зроблені з прозорого акрилового скла, цільного або перфорованого сталевого листа. Якщо шафу планується розміщувати в закритому спеціалізованому приміщенні або офісі, де вона буде перебувати в полі зору співробітників, то перевага віддається прозорим або перфорованим дверям, що дозволяє контролювати стан обладнання та мати до нього зручний доступ. Якщо ж акцент робиться на безпеці вмісту, пріоритет віддається цільним дверям. Шафи 19 представлені в різних варіантах по висоті: від 15 до 46 юнітів, що гарантує широкий вибір для мереж будь-якого масштабу.