Підлогові серверні шафи 19" 24U

Показано всі 10 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 10 результати
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Конструкція
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Для розміщення великої кількості серверів, телекомунікаційного або електротехнічного обладнання знадобиться містка і міцна серверна шафа. У магазині e-server ви можете купити онлайн підлогову шафу 19 24U з найкращими характеристиками.

В асортименті нашого інтернет-магазину є як стандартні моделі, що мають висоту 24 юнітів і глибину 600 мм, так і зі збільшеною до 1000 мм глибиною. При цьому всі шафи мають підвищену місткість і навантаження від 500 до 800 кілограмів. Серед моделей, представлених в e-server, ви можете вибрати як стандартні види комутаційних шаф зі знімними стінками, так і посилені варіанти зі сталі товщиною 1,5-2 мм. Також всі шафи обладнані необхідними перфорацією і гніздами під вентиляційну систему. Передні двері зроблені з ударостійкого скла і мають ручки з замками.

Розмір 24 U — це відмінне рішення для більшості серверних, оскільки в шафі такої висоти поміститься все необхідне обладнання і кабельні системи для його підключення, при цьому простору вона займає трохи та може бути встановлена навіть в самому невеликому приміщенні.