Серверні стійки 19"

Показано всі 27 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 27 результати
Висота, U
Глибина, мм
Конструкція
Тип стійки
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Серверні стійки 19 дюймів є одним з найпростіших і економічних інструментів для організації телекомунікаційного обладнання в офісних і серверних приміщеннях. Попри те, що стійки 19 дюймів часто називають серверними, в них можна розміщувати не тільки серверне обладнання. Вони підходять також для надійного зберігання телекомунікаційного, оптичного та електричного обладнання. По суті, 19 дюймова стійка серверна являє собою металеву раму, закріплену на підставі, яка забезпечує її високу стійкість.

Існують однорамні та дворамні моделі. Однорамні конструкції відрізняються легкістю, компактністю і відносно невеликою вантажопідйомністю. Одна рама забезпечує двоточкову фіксацію обладнання, і важливо розуміти, що пристрої з великою глибиною в них краще не розміщувати. Для габаритного обладнання краще підійде дворамна стійка, в якій пристрої фіксуються в чотирьох точках. Крім того, у багатьох моделей є можливість регулювати відстань між рамами. Це дозволяє змінити глибину конструкції та робить їх більш універсальними.

Стійки 19 дюймів виробляються в єдиному стандарті 19 дюймів — саме таке відстань між бічними напрямними рами, на які кріпляться пристрої. Висота стійок становить від 8 до 48 юнітів, і чим вище конструкція, тим більше пристроїв на ній можна розмістити. Важливо пам\'ятати, що найважче обладнання, наприклад, джерела безперебійного живлення, завжди необхідно кріпити в нижній її частині, щоб уникнути її перевантаження.

Доступні також різноманітні аксесуари до стійок, що дозволяють розширити їх функціонал, наприклад, полиці, організатори кабелів, кронштейни для моніторів, вентилятори, колесики та багато іншого.