HD-TVI відеокамери

Показано 1–48 з 99 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 99 результати
Тип обладнання
Галузь застосування
Тип корпусу
Виконання
Роздільна здатність, МП
Ступінь захисту
Оснащення
Підбір за ціною
Виробник

HD-TVI відеокамери

HD-TVI відеокамери — це аналогові моделі, які користуються популярністю як недорогі альтернативи пристроїв, що використовують інші технології. При своїй порівняно невисокій вартості такі камери забезпечують хорошу якість зображення.

\"HD-TVI

Технологія HD-TVI: особливості

HD-TVI — це технологія, яка стала новим кроком у розвитку такого стандарту, як PAL. Вона розв'язує таку важливу проблему, як обробка та передача зображення з високою роздільною здатністю на великі дистанції без втрати якості.

Розробила її компанія Hikvision. Вона забезпечила модернізацію концепції передачі даних камерою так, щоб колір і яскравість передавалися різними каналами. Це значно покращило якість картинки. Крім того, камери відеоспостереження Hikvision розробляються з застосуванням низькочастотної модуляції. Це зменшує залежність відеопотоку від якості роз'ємів і кабелів. В результаті моделі можуть транслювати сигнал коаксіальним кабелем на відстані до 500 метрів. А якщо додатково підключити передавачі, дистанція збільшиться, при цьому відчутних спотворень зображення не буде.

Які переваги має HD-TVI камера

Серед плюсів моделей, які працюють за цією технологією, можна виділити:

  • високу чіткість зображення: пристрої здатні транслювати картинку в дозволі 720р і 1080р;
  • гнучкість підключення: його можна організувати за допомогою витої пари або коаксіального кабелю;
  • зручність застосування: зображення і звук, а також управління здійснюється з використанням одного кабелю;
  • висока якість передачі даних забезпечується стійкістю до перешкод: відео та звук передається без спотворень і затримок;
  • передачу сигналу на великі дистанції — без додаткових пристроїв камери передають відео та аудіо на відстань до 500 метрів по коаксіальному і до 200 метрів по витому кабелю.

На що звертати увагу при виборі HD-TVI камери

Щоб купити оптимальну модель, придивіться до наступних особливостей:

  • Матриці. Чим вище роздільна здатність і чутливість, чим швидше вона захоплює зображення, тим якісніше буде відеозапис.
  • Об'єктиву. Чим більше кут огляду і фокусна відстань, тим далі можуть перебувати об'єкти, які здатна захопити камера відеоспостереження.
  • Призначення. Внутрішні камери використовуються для стеження в приміщенні, зовнішні — для спостереження за зовнішньою територією. Зовнішні моделі — часто антивандальні. Вони добре захищені від ударів, опадів і ультрафіолету. При виборі вуличної камери добре б придбати модель з козирком: так сонце не буде світити в об'єктив.
  • Наявності аудіовходів — для запису звуку.
  • Функціональних можливостей: регулювання контрасту і яскравості, балансу білого, розпізнавання руху. Також деякі моделі підтримують функції масштабування кадру і шумозаглушення.

При виборі роздільної здатності, кута огляду і фокусної відстані орієнтуйтеся на те, що днем нормальне розпізнавання номера автомобіля камерою на 2 Мп з кутом огляду в 70-75 градусів досягається на відстані в 10 метрів. З тим же кутом, але роздільною здатністю в 1 Мп відстань скоротиться до 6 метрів.

Що стосується показника чутливості, то чим він менше, тим краще камера знімає в темряві без додаткового підсвічування. Існують моделі з автоматичним регулюванням чутливості в залежності від рівня освітлення. Їх можна використовувати для цілодобового відеоспостереження.

HD-TVI відеокамери - часті запитання:

👌 Як здійснюється оплата та доставка?

Самовивіз з магазину та з точок видачі безкоштовно. Більше інформації доставці та доставці кур\'єрськими службами тут . Оплата здійснюється готівкою, банківською картою або ж банківським переказом.

💰 Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, г. Одесса ул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місце розташування тут.