HD-CVI відеореєстратори

HD-CVI відеореєстратори

HD-CVI відеореєстратори користуються популярністю, оскільки здатні забезпечувати якісне, чітке зображення. Аналогові моделі можуть передавати відео в FHD і HD форматах. Виходить, що за якістю вони майже не поступаються цифровим пристроям, при цьому коштують зазвичай дешевше.

Відзначимо, що технологія, яка використовується цими відеореєстраторами, була розроблена і запатентована компанією Dahua. Це означає, що пристрої, що випускаються під іншими брендами, по ній не працюють.

\"HD-CVI

Переваги, якими володіє HD-CVI реєстратор для відеоспостереження

Можна виділити кілька переваг відеореєстраторів, що використовують цю технологію, в порівнянні з попередниками:

 • Покращена до двох мегапікселів роздільна здатність, яке збільшує деталізацію зображення на 450%.
 • Одночасна передача аудіо- і відеопотоків в стислому форматі по одному коаксіальному кабелю. З його ж допомогою реалізується й управління.
 • Підвищена стійкість до перешкод, що забезпечує якісний сигнал без спотворень. Це властивість відеореєстраторів досягається за рахунок частоти, яка не перевищує 50 МГц.
 • Завдяки автоматичній корекції сигналу досягається висока швидкість і хороша якість його передачі.

Які переваги мають відеореєстратори Dahua перед цифровими моделями:

 • Підходять для використання навіть зі старою інфраструктурою: реєстратори можуть працювати як через коаксіальний кабель, так і по витій парі.
 • Простота установки.
 • Передача відеопотоку на далекі відстані: понад 500 метрів, і це без додаткових девайсів. Тоді як цифрові пристрої можуть забезпечити передачу даних на дистанцію в 100 метрів.
 • На відміну від цифрових моделей, ці відеореєстратори не залежать від пропускної здатності мережі. Це означає, що вони працюють без затримок.
 • Оскільки пристрої використовують аналоговий сигнал, такої проблеми, як виникнення конфліктів IP-адрес, і бути не може.

Який краще купити HD-CVI відеореєстратор

При виборі моделі, яка працює за цією технологією, важливо звертати увагу на такі параметри:

 • Доступна кількість каналів. Від цього показника залежить те, скільки відповідних відеокамер для спостереження, ви зможете підключити до реєстратора.
 • Максимальна роздільна здатність. Цей показник відображає найвищу якість відеозапису, яке зможе забезпечити пристрій. Слід пам\'ятати, що хоча цей параметр в більшості моделей можна налаштовувати, якість картинки не буде вище, ніж підтримує реєстратор. Припустимо, до HD пристрою ви під\'єднали FHD камери: картинка буде транслюватися в HD форматі.
 • Підтримка режимів запису: переконайтеся, що відеореєстратор дозволяє вести безперервну зйомку, а також задавати розклад активації відеокамер.
 • Кількість і обсяг жорстких дисків. Цей параметр впливає на те, скільки відеозаписів ви зможете зберігати.

Крім перерахованих вище можливостей, стане в нагоді функція налаштування кожного каналу окремо, можливість налаштовувати дії при тривожних подіях, а також наявність детекторів руху. Деякі моделі вміють передавати зображення мережею. Такі реєстратори оснащуються портами для інтернет-кабелю.

Щоб побудувати ефективну систему відеоспостереження за приміщеннями й прилеглої до будівлі території, знадобиться якісне обладнання. Купити відеореєстратор Dahua означає придбати довговічний пристрій, що забезпечує якісну картинку. Щоб вибрати відповідну модель, орієнтуйтеся на розміри території, що охороняється, і кількість камер, які потрібно підключати до реєстратора. Також зверніть увагу на можливість вести спостереження за розкладом, обсяг жорстких дисків і максимальну роздільну здатність зображення.