HD-TVI відеореєстратори

Показано всі 36 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 36 результати
Тип регістратора
Роздільна здатність запису
Тип накопичувача
Місць під жорсткий диск
Інтерфейси
Кількість відеоінтерфейсів
К-сть аудіовиходів
Порти керування
Підбір за ціною
Виробник

HD-TVI відеореєстратори

HD-TVI реєстратори — це обладнання, яке застосовується для організації системи охорони різних об’єктів. Призначення пристрою полягає в обробці даних відеопотоку і його відображенні у високій якості.

Технологія HD-TVI була розроблена і запатентована компанією Hikvision — одним з найбільших у світі постачальників пристроїв відеоспостереження. Це означає, що її використовують тільки реєстратори для відеоспостереження, випущені під цим брендом. Виробник гарантує високу якість і стабільну роботу при дотриманні умов експлуатації.

Кожен пристрій, який використовує цю технологію, обладнано потужним процесором і фірмовим чипсетом. Налаштувати девайс — не складне завдання, оскільки процес аналогічний налаштуванню аналогових девайсів. А ось сама запис сигналу здійснюється за зовсім іншими алгоритмами, якщо порівнювати з пристроями формату PAL. Технологія, яку використовують відеореєстратори Хіквіжн, базується на принципах низькочастотної модуляції. Завдяки цьому якість сигналу значно поліпшується, спотворення відсіваються і підвищується чіткість зображення. Так, внаслідок застосування такої технології відеопотік стає менш залежним від якості кабелів. Завдяки цьому підключені до реєстратора камери зможуть транслювати картинку на відстані в півкілометра.

Як вибрати HD-TVI реєстратор для відеоспостереження

Щоб придбати відповідну модель, зверніть увагу на:

  • кількість каналів і накопичувачів;
  • інтерфейси;
  • роздільну здатність.

Отже, в першу чергу варто врахувати кількість каналів, яку підтримує девайс. Від цього параметра залежить те, скільки відеокамер можна підключити до відеореєстратора.

Як ми вже згадували, кількість накопичувачів, а також підтримуваний максимальний обсяг жорстких дисків теж має значення. Цей показник впливає на обсяг інформації, яка буде зберігатися в реєстраторі. Варто зазначити, що велика кількість гігабайт потрібна лише в тому випадку, якщо ви збираєтеся зберігати цілодобові відеозаписи протягом довгого терміну. Якщо ж вам це не потрібно, тоді переплачувати за обсяг ні до чого. Зазвичай HD-TVI відеореєстратор можна налаштувати так, що коли вільне місце буде закінчуватися, старі записи автоматично стираються.

Також слід звернути увагу на те, чи є у пристрою порти, призначені для підключення мікрофона, телевізора / монітора. Не завадить і наявність тривожних входів-виходів, USB роз’єму. Останній стане в нагоді, якщо знадобиться підключити комп’ютерну мишку для налаштування та / або управління.

Важливо враховувати й такий параметр, як роздільна здатність відеозапису. Більшість пристроїв дозволяє регулювати це значення. Однак важливо пам’ятати, що максимальна якість відео в будь-якому випадку буде відповідати максимальному показнику роздільної здатності, яку підтримує пристрій. Говорячи простіше, якщо ви підключите FHD відеокамеру до HD відеореєстратора, якість буде відповідати рівню відеореєстратора.

Щоб купити відеореєстратор Hikvision, який підійде вашій системі відеоспостереження за всіма параметрами, необхідно брати до уваги її особливості. Так, має значення площа території, за якою потрібно стежити, а також кількість точок спостереження. Останнє допоможе визначити, яка кількість відеокамер вам знадобиться. Значення має і якість запису, а також ємність і кількість жорстких дисків. Від цих показників залежить те, скільки годин відеозапису зможе зберігати пристрій.