Мініканали

Показано всі 13 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 13 результати
Ступінь захисту
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник
Міниканали – це різновид кабельних каналів, що використовується для прокладки електричних, оптичних, телекомунікаційних проводів усередині житлових і офісних приміщень. Ці вироби виготовляються з високоякісного пластику, який забезпечує безпеку і захист кабелів всередині замкнутого профілю. Основна особливість, що відрізняє мініканали ПВХ, полягає в невеликому розмірі профілю, що дозволяє прокласти один або два дроти (у другому випадку знадобиться Мініканал з перегородкою). Це забезпечує і головні переваги мініканалів: завдяки своїй малопомітності вони не впливають на естетичний вигляд приміщень, а при монтажі підлогою або під стелею їх практично не видно.
Мініканали
Мініканал являє собою П-подібний кабельний канал, всередину якого укладається кабель або кілька кабелів, а зверху вони прикриваються пластиковою кришкою. Кришка фіксується на одинарних або подвійних замках, не вимагає особливих зусиль для закриття, при цьому кріпиться надзвичайно надійно, не допускаючи відкриття жолобів з кабелями. Мініканал зі стандартною кришкою значно спрощує процес монтажу кабельних систем, дозволяючи обійтися без трудомісткого штробування стін. Якщо прокладка жолобів безпосередньо в стінах потребує багато часу, сил, і обернеться додатковою роботою з прибирання приміщення, то на кожен метр мініканала потрібно лише 2-3 отвори.

Особливою довірою серед досвідчених користувачів систем прокладки кабелів користується продукція таких виробників, як Schneider Electric, TMC, Екопласт, ДКС. Продукція цих брендів дозволяє реалізувати роботи по забезпеченню робочих місць в офісах і на підприємствах будь-якого профілю і масштабу усіма необхідними комунікаціями. Будь мініканал Екопласт – це виріб з екологічно чистих матеріалів, експлуатація яких безпечна для здоров’я людини. Продукція цього виробника (наприклад, серія миниканал MEX), так само як мініканал TMC, мініканал ДКС і вироби інших брендів складається з негорючого пластику, який у разі виникнення пожежі буде тільки плавитися, не виділяючи небезпечних галогенів. Полімерні компоненти, що застосовуються у виробництві якісних мініканалів, забезпечують стійкість виробів до ультрафіолету, вологи, високих температур. Протягом багатьох років така продукція зберігає естетично привабливий вигляд і стабільно продовжує виконувати функції по захисту кабельних ліній.

Мініканали TMC і інших виробників реалізуються у відрізках довжиною по 2 метри, і головна відмінність між ними – це розміри профілю. Існує ряд типових розмірів, які зустрічаються у більшості виробників і відповідають вимогам різних систем:

  • мініканал 16х16;
  • мініканал 25х25;
  • мініканал 25х16;
  • мініканал 25х17;
  • мініканал 22х10;
  • мініканал 15х17 і т. д.

Мініканали можна прокладати в самих різних умовах завдяки їх компактності і простоті монтажу. Наприклад, миниканал TMC 25х17 кріпиться і горизонтально, і вертикально – на стелі, на стінах, на підлозі. Щоб прокласти мініканал TMC 40×17, достатньо кількох саморізів, а для бетонних поверхонь знадобиться попередньо зробити отвори і вбити в них дюбелі.

За типом кріплення мініканали діляться на вироби зі знімною кришкою і на самоклеючі мініканали. Конструкції зі знімною кришкою – це більш поширений варіант, що дозволяє надійно зафіксувати кабелі на стінах та інших поверхнях. Однак якщо поверхні не дозволяють використовувати саморізи або свердлити отвори для дюбелів (наприклад, скло, дзеркала, камінь натурального походження), то застосовуються самоклеючі миниканалы, що не потребують ремонтних робіт.