МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Аксесуари для електрощитків

Купити додаткові аксесуари та комплектуючі для електричних шаф

Знайти всі необхідні базові компоненти, необхідні для комплектації електричної шафи, а також додаткові аксесуари, які можуть знадобитися, можна відразу в одному магазині - EServer. Тут зібрані всі затребувані види мережевого обладнання, кожен з яких доставляється покупцеві з відповідним сертифікатом від бренду-виробника.

У EServer ви можете купити кабельні вводи і з'єднувачі різних типів для кабелів різного діаметру. Також тут можна купити сальники типу МG, РGL і РG, латунні, поліамідні, ступінчасті, з обплетенням або з подовженою різьбою.

Також інтернет-магазин надає клієнтам можливість купити клемні затискачі в розмаїтті вибору максимального перерізу з'єднуваних проводів. Тут цей тип виробу представлений у таких варіантах: клемний затискач, сполучна планка, фіксатор або заглушка. Підібрати їх можна за призначенням під номінальний робочий струм у 24 - 330 Ампер. Клемні затискачі представлені в зеленому, синьому, червоному, жовтому і сірому виконанні.

Також тут можна купити шини нульові без ізоляторів, у корпусі (з 2-ма або 4-ма шинами), у корпусному або в комбінованому DIN-ізоляторі, з одним або двома кутовими ізоляторами. Кількість отворів на шинах може варіюватися від 4 до 60. Шина доступна в габаритах 6х9 мм і 8х12 мм, а також у зеленому, синьому і жовтому кольорах корпусу.

Поряд з цим, асортимент магазину дає змогу купити шини з'єднувальні (гребінки) типу РIN і FORK, а також купити шинні ізолятори. Останні представлені у виконанні з негорючого полімеру або з пластику, з оснащенням різьбовими вставками з латуні або сталі. Їхні моделі різняться також типом болта кріплення (під М6, М8 або М10).

Не менш затребуваний вид електротехнічного виробу - крос-модулі купити в EServer можна з 6, 10, 16 або 35 мм² вивідними і 16, 35 або 185 мм² ввідними затискачами. Тут є варіанти виробу, розраховані під роботу з номінальним струмом у 100А, 125А, 400А або 500А.

Такий товар як замки для електрощитків купити також можна в декількох варіантах. Серед них - три сталевих хромованих види: стандартний замок, засувка і замок з тригранним ключем.

Інші аксесуари, які тут можна придбати, представлені такими виробами, як, наприклад, обмежувачі на дин-рейку, заглушки, планки з'єднувальні, колодки, роздільники тощо.