KVM перемикачі

Показано 1–24 з 86 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 24 від 86 результати
Довжина, м
Додатково
Кількість підключень ПК
Інтерфейс ПК
Каскадні підключення
Підтримувані роз'єми
Статичний інтерфейс
Роздільна здатність
Виробник
Підбір за ціною

KVM перемикач – пристрій, який призначається для процесу комутації комплекту пристроїв виведення і введення між деякою кількістю комп’ютерів.

Перш за все, kvm switch пристрої призначаються безпосередньо для перемикання сигналу монітора, миші і клавіатури. Але в наш час є і такі пристрої, які можуть займатися перемиканням USB і звуку.

Будь-які пристрої такого типу складаються з двох основних компонентів: відео-перемикача, який виконує дуже важливу функцію перенаправлення аналогових імпульсів, а також мікропроцесорної системи, яка в свою чергу дозволяє приймати і передавати сигнали з миші і клавіатури, виробляючи емуляцію тих самих периферійних пристроїв.

Крім перемикання сигналу, дані kvm пристрої можуть виконувати велику кількість додаткових функцій, даючи користувачеві більше можливостей для більш ефективної роботи.

Також дані пристрої можуть працювати моніторами, які мають досить високе розширення. Для зручності роботи практично на всіх сучасних KVM-перемикачів є спеціальні кнопки, які дозволяють в більш мобільному режимі взаємодіяти з декількома комп’ютерами.