KVM перемикачі та подовжувачі

Показано 1–48 з 114 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 114 результати
Інтерфейси
Довжина, м
Додатково
Кількість підключень ПК
Каскадні підключення
Підтримувані роз'єми
Статичний інтерфейс
Роздільна здатність
Підбір за ціною
Виробник

KVM перемикачі та кабелі забезпечують комфортне керування відразу декількома комп’ютерами з мінімумом периферійних пристроїв, а значить і з мінімумом витрат.

Що таке KVM комутатор?

KVM-перемикачі та подовжувачі

Це пристрій, який являє собою активне мережеве обладнання, що дозволяє реалізувати управління безліччю ПК за допомогою одного набору периферійних девайсів: мишки, монітору та клавіатури.

Так, за допомогою перемикача можна підключити вказаний комплект периферійних пристроїв відразу до декількох комп’ютерів. Завдяки цьому одна людина може отримати доступ до всіх підключених комп’ютерів.

Моделі оснащуються входами USB або PS2 для під’єднання пристроїв введення-виведення. Втім, другий тип порту зустрічається рідше. Крім того, деякі пристрої підтримують роботу з принтерами, аудіопристроями.

Пристрої відрізняються кількістю роз’ємів для підключення комп’ютерів. Так, ви можете купити kvm-світч, розрахований на роботу з 1-16 ПК.

Також необхідно звертати увагу на сумісність відеовходів у ПК і комутатора. Так, найбільшого поширення набули три варіанти:

  1. VGA.
  2. DVI.
  3. HDMI.

Що вибрати, залежить від інтерфейсів комп’ютерів і монітора, який ви збираєтеся підключати.

Слід зазначити, що VGA перемикач передбачає використання коротких, довжиною до трьох метрів, кабелів. Довгий дріт може привести до зниження якості сигналу. А ось DVI та HDMI комутатор не так залежать від довжини кабелю.

Щоб придбати відповідний перемикач, слід звернути увагу на дозвіл відео, який він підтримує. Так, якщо чіткість зображення не надто важлива, можна купити просту модель — з дозволом в 1280х1024 або 1600х1200 пікселів. А ось якщо необхідно більш деталізоване зображення, слід віддати перевагу моделі з дозволом мінімум в 1920х1200 точок, а краще більше.

Примітка: в основному перемикачі належать до типу тих, що окремо стоять (настільних), моделей. Однак бувають пристрої з «вушками», призначені для установки на монтажні напрямні серверних стійок і шаф.

Відео подовжувачі для перемикачів

За допомогою аксесуара для KVM перемикача сигнали з периферійних пристроїв передаються на великі відстані. Такий подовжувач дозволяє зручно розташувати робочі місця співробітників і комп’ютерів, якими вони керують. Подовжувач забезпечує віддалений доступ по KVM до всіх підключених комп’ютерів або серверів.

Через подовжувач сигнал передається через виту пару або оптоволокно. В асортименті представлені моделі довжиною від 1,2 до 20 метрів.

KVM перемикачі – часті запитання

? Що таке KVM-перемикач?

Разгорнута відповідь знаходиться тут

? Які виробники KVM-перемикачів найбільш популярні?

? Що найчастіше купують з KVM перемикачами?

Відмінним вибором будуть KVM подовжувачі

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.