МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Вита пара внутрішня

За популярністю
товарів

Кабель вита пара для внутрішньої прокладки – найбільш поширений тип кабелю, який використовується в структурованих кабельних системах офісів по всьому світу. Головною рисою такого кабелю є те, що він призначається для монтажу всередині приміщення.

 
Купити Вита пара внутрішня - фото
 

Види витої пари

Виходячи зі структурних особливостей, існують різні типи внутрішньої крученої пари. Це різні кабелі за типом і кількістю провідників. Основа провідника витої пари – мідь, але бувають як звичайні монолітні провідники в парі, так і сплетені з тонких жил. Стандартний переріз жили – 0,48 – 0,51 мм. В одному кабелі можуть бути 2 або 4 витих пари (по суті – 4 або 8 провідників).

Також вита пара ділиться на такі типи, як:

  • екранована,
  • неекранована.
 

Головна їх відмінність – це наявність екрану. Екранована кручена пара має додатковий металевий екран під оболонкою. Він захищає провідник від впливу електромагнітних хвиль, що виходять від паралельно прокладених кабельних провідників або активного електронного обладнання. Такий тип витої пари застосовується, в основному в офісних приміщеннях з великою концентрацією оргтехніки чи серверного обладнання.

Особливості моделей

Оболонка витої пари зроблена з полівінілхлориду. Вона достатньо міцна і надійно захищає провідник від механічних пошкоджень, вигинів і проникнення вологи. Кабель може монтуватися в офісі, як безпосередньо за допомогою настінних і підлогових фіксаторів, так і з застосуванням спеціальних пластикових коробів-каналів. Вони захищають кабель від зовнішніх факторів і забезпечують компактне його розташування.

Сама по собі вита пара внутрішня є досить прогресивним провідником. Виходячи з ряду своїх технічних переваг, вона активно застосовується як для домашніх цілей, так і для створення великих розгалужених офісних структурних кабельних систем. Для різних цілей існують різновиди кабелю. Вона працює, фактично, з усіма основними мережевими стандартами з трафіком – 100/150 Мбіт/с. Це дуже зручно, так як подібні мережеві стандарти застосовується в більшості сучасних офісних СКС.

Вита пара для внутрішньої прокладки має високу якість і сертифікована основними міжнародними стандартами якості.

Термін експлуатації в оптимальних умовах (температурний режим -40С – +50С, вологість повітря 30-90%) становить не менше 10-15 років, в залежності від інтенсивності мережевих збоїв і навантажень.

Вита пара вважається найбільш ефективним провідників для СКС в офісах. Завдяки високим технічним стандартам, вона здатна забезпечити максимальну ефективність роботи сучасних систем.

Перед тим як вибрати виту пару, ви можете знайти всю детальну інформацію про неї на нашому сайті. Залежно від вимог і особливостей вашої СКС, оптимальний тип кабелю може відрізнятися. Ви знайдете інформацію про технічні та структурні особливості кожного кабелю.

Вита пара продається в бухтах по 305 і 500 метрів. Ціна може відрізнятися в залежності від виробника.

Для більш ефективного вибору, Ви можете зв’язатися з нашими консультантами, які допоможуть Вам підібрати найбільш оптимальний варіант. В залежності від Ваших вимог, вони запропонують кілька варіантів кабелю, що забезпечить максимальну ефективність роботи структурної кабельної системи. Це заощадить, як Ваш особистий час, так і захистить від додаткових фінансових втрат. Орієнтуючись на нашу думку, Ви зможете бути впевненими в тому, що Ваша система буде працювати, як швейцарський годинник.

Як сплатити та забрати товар?

Замовити кабель ви зможете, зробивши попереднє замовлення через електронну форму, та погодивши його з нашим менеджером.

Доставка здійсниться у найближчі кілька днів за вказаною адресою. Також ви можете забрати товар самостійно з точок видачі та магазинів.

Вита пара внутрішня: часті запитання

✔️ Який витий кабель вибрати?