МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

USB кабелі та перехідники

За популярністю
товарів

Які є типи USB кабелів і перехідників?

Види USB кабелів представлені в досить великій різноманітності. При цьому призначення одних досить вузькопрофільне, а інших - широке. До категорії останніх належать такі:

  • USB кабель для підзарядки портативних пристроїв покликаний забезпечувати останніх максимально інтенсивною і швидкою зарядкою. Зазвичай у кабелів цього типу на одному кінці є стандартний USB-роз'єм, а з іншого - конектор, який відповідає конкретному пристрою (приміром, Lightning для Apple-пристроїв, USB Type-C для Android-пристроїв тощо);
  • Магнітний дата кабель є зручним аксесуаром, покликаним допомагати захищати гнізда телефонів та інших гаджетів від зносу. Він влаштований так, що його підключення не вимагає вставляння штекера при кожній необхідності в підзарядці гаджета. Так, завдяки його магнітним елементам користувачеві досить піднести зарядне гніздо пристрою до магнітного майданчика на кінці кабелю, щоб запустити процес зарядки;
  • Г-подібні кабелі це також різновид, покликаний захистити девайси від зносу. Але мова йде вже не про гнізда, а конкретно про штекери. Підключаються під кутом ці USB кабелі менш схильні до поломок і перетирання;
  • Універсальний USB кабель є видом дроту, застосовуючи який користувачеві доступно підключення різних типів пристроїв. Це можливо через наявність у кабелю відразу декількох різнотипних конекторів і/або перехідників у комплекті.

Найпопулярніші USB кабелі за роз'ємом

Сьогодні виділяють одразу кілька найбільш затребуваних різновидів USB-кабелів згідно з формою їхнього конектора/штекера. Тип роз'єму на кабелі визначає його сумісність з різновидами пристроїв. Так, найбільшу популярність серед користувачів здобули перехідники USB, оснащені такими типами виходів:

  1. Стандартний USB кабель дає змогу встановлювати зв'язок між комп'ютерами/ноутбуками та різними електронними пристроями: смартфонами, планшетами, фотоапаратами, принтерами, ігровими приставками та багатьма іншими. Його особливість полягає в його універсальності та багатозадачності. Саме ці позитивні моменти зробили USB кабелі та перехідники з вхідним USB-роз'ємом такими затребуваними.
  2. Micro USB кабель - сьогодні найпопулярніший різновид для зарядки і взаємодії зі смартфонами, планшетами та іншими портативними видами техніки. Мікро USB також підходить для використання з метою передачі даних з девайса на ПК або лептоп.
  3. Кабель USB 3.0 (він же SuperSpeed) є версією стандарту USB, яку розробили з метою збільшити швидкість, з якою передаватимуться дані, порівнюючи з попередньою йому USB-версією 2.0. Так, за допомогою нього дані можуть передаватися зі швидкістю до 5 Гб/сек, що практично в 10 разів швидше, ніж за допомогою USB 2.0. Цей USB шнур зручний тим, що має зворотну сумісність з його попередніми версіями, а також забезпечує пристрої поліпшеним живленням, надаючи можливість під'єднання потужніших девайсів та їхнього швидшого підзаряджання. До того ж його енергоощадна технологія поліпшена і сприяє подовженню часу роботи гаджетів від їхнього акумулятора.
  4. Lightning - це USB шнур зі спеціалізованим роз'ємом на іншому кінці, цілеспрямовано розробленим фірмою Apple під їхню мобільну продукцію: iPhone, iPad і iPod Touch. За допомогою нього останні не тільки заряджають від джерела живлення, а й приєднують до ноутбуків і настільних комп'ютерів для передачі даних між ними, а також до інших різновидів периферійних пристроїв. 
  5. Type C - є роз'ємом, контакти якого розташовані дзеркальним чином. Це виключає можливість неправильної вставки кабелю в гніздо пристрою. Ще однією перевагою USB-C можна виділити його здатність до високошвидкісної передачі даних - на швидкості до 10 Гб/сек включно і вміння витримувати великі потужності струму. USB C кабель набирає все більшої популярності серед покупців і вже став певним стандартом для безлічі сучасних портативних гаджетів: смартфонів, лептопів, флеш-накопичувачів, планшетів і багатьох інших. Крім того, USB C має підтримку швидкого заряджання.
  6. Mini USB - можна назвати "морально застарілим" типом конектора, оскільки, хоч він все ж актуальний для окремих моделей техніки, загалом сьогодні не так характерний для використання з сучасними гаджетами. Міні USB кабелі (Mini-B) є зменшеною версією USB-стандарту, яку розробили під використання з компактними мобільними пристроями на кшталт камер, MP3-плеєрів, портативних жорстких дисків та інших подібних девайсів. Цей шнур USB вирізняється компактнішими розмірами, як порівняти з повнорозмірними USB-штекерами (типів A і B), тому він ідеальний під час використання з пристроями, у яких з простір обмежений. 

До речі, це далеко не весь перелік нині існуючих варіантів USB кабелів, а лише найпопулярніші їхні представники. Існують різні варіації цих конекторів: Thunderbolt, USB 3.0 Micro BM, USB 3.1 Type-C, micro USB 3.0 та інші.

Можливості зарядки і підключення до ПК

Найпоширенішою і найпоширенішою функцією USB-кабелів є можливість підзарядки за їхньою допомогою мобільних пристроїв, якими активно користуються мільярди людей: смартфонів, планшетів, навушників і безлічі інших портативних гаджетів. З їхньою допомогою можна заряджати портативні девайси не тільки через зарядні блоки, під'єднані до розетки, а й від комп'ютера, переносного повербанка та інших адаптивних пристроїв.

Крім того, можливості використання USB кабелів поширюються на їхнє застосування з метою трансферу та отримання даних від мобільного пристрою до комп'ютера, лептопа, принтера і тому подібної техніки, і навпаки. Це охоплює можливість передачі між ними різнотипних файлів, синхронізації мультимедійних даних (фото, відео та музики) і навіть оновлення програмного забезпечення.

Купити USB кабелі та перехідники в Києві та Україні

Кабель для зарядки з безліччю варіацій обох конекторів доступний серед величезного асортименту кабельної продукції EServer. При цьому всі товарні позиції в нашому онлайн-магазині сертифіковані їхніми виробниками.

З каталогу EServer наші клієнти можуть купити USB кабель довжиною від 8-ми сантиметрів до 25-ти метрів. Забрати придбаний товар ви можете самостійно або оформивши доставку на потрібний відділ поштового відправника. Ми реалізуємо відправки по території всієї країни.