МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Пульти кнопкові тельферні

За популярністю
товарів

Де і для чого використовують пульти кнопкові тельферні?

Кнопковий тельферний пульт є багатоцільовим і функціональним пристроєм, призначення якого полягає в управлінні тельферним краном (електрична лебідка), навантажувачем і підйомником. Цей монолітний пристрій перебуває у висячому стані (під'єднаний до кабелю) і рухається паралельно з підіймальним обладнанням, до якого він під'єднаний, у процесі здійснення всіх технологічних етапів. Такий прилад може функціонувати з ланцюгами змінного або постійного струму до 660 Вольт.

Зазвичай такі пристрої оснащені кнопками або ручками, за допомогою яких проводиться перенесення вантажних об'єктів вгору, вниз, вліво і вправо. Вироби, у яких 6 кнопок схожі з пультами крана балки.

Тельферні пости з кнопками найчастіше застосовуються на виробництві, де необхідне забезпечення управління механізмами або обладнанням, що переміщують важкі вантажі у вертикальній і горизонтальній площині. Ось деякі основні сфери застосування і цілі, для яких вони використовуються:

Сфера промисловості:

  • У виробництві та обробці металів, де потрібне переміщення важких металевих виробів уздовж підйомного механізму і забезпечення точного позиціонування вантажів.
  • У будівельній галузі, а саме на будмайданчиках, що вимагають для просування роботи виконання підняттів і переміщень великих будівельних елементів та інших вантажів.

Склади та логістика:

  • У складах і логістичних центрах пост тельферний використовується для здійснення підняттів і переміщень вантажу, його розміщення на полиці, навантаження і розвантаження транспортних засобів.

Сфера енергетики:

  • На енергетичних об'єктах - електростанціях і підстанціях, такі пульти управління необхідні для забезпечення переміщень і обслуговування громіздких пристроїв і складових об'єкта.

Купити тельферний пульт у Києві та Україні

Купити пульти кнопкові тельферні від двох провідних виробників, та й до того ж, за конкурентними цінами по Києву, можна у EServer. Тут до покупки доступні варіанти з кількістю основних кнопок від 2 до 8 і безліччю варіантів набору функцій переміщення. Всі вони сертифіковані і поставляються клієнту з гарантією.

Зручність інтерфейсу сайту інтернет-магазину EServer дає змогу виконати сортування за кількома показниками, включно з бажаною вартістю товару, тому вибір і оформлення замовлення займе не багато часу. До того ж, у виборі допоможуть дані в картці кожного товару, що розповідають про його головні особливості.