МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Відео комутатори

За популярністю
товарів
VGA to DVI Перетворювач ATEN VC160A
VGA to DVI Перетворювач ATEN VC160A 256_256.jpg
В наявності
6070 грн
Подовжувач HDMI HDBaseT (4K @ 100м) ATEN VE812
Подовжувач HDMI HDBaseT (4K @ 100м) ATEN VE812 256_256.jpg
Тимчасово немає
21224 грн
Комутатор HDMI 8-портовий ATEN VS0801H
Комутатор HDMI 8-портовий ATEN VS0801H 256_256.jpg
Тимчасово немає
8210 грн

У сферах діяльності, пов'язаних з трансляцією відеоматеріалів, часто виникає необхідність в оперативному виведення сигналів з декількох камер на один або кілька моніторів. Відео комутатори – це пристрої, які забезпечують таку можливість – тобто комутувати зображення з певної кількості джерел в необхідних комбінаціях (наприклад, послідовно переходячи з однієї камери на наступну або виводячи на екран картинку зі всіх камер одночасно).

Кожен комутатор відеосигналів підтримує певний інтерфейс HDMI, VGA, S-Video і так далі. Переважно в таких пристроях реалізована підтримка одного стандарту (наприклад, VGA комутатор або HDMI комутатор), але на ринку доступні і багатостандартні моделі. Такі прилади в ході перемикання на вихідний канал дозволяють перетворювати і масштабувати відеозображення.

Існує кілька найпоширеніших випадків, коли потрібно матричний комутатор HDMI. Наприклад, відеосигнал подається з декількох джерел одночасно – з камери спостереження, комп'ютера, тюнера і DVD-плеєра, а виводити його потрібно по черзі на один пристрій – наприклад, проектор. Ще один варіант – це коли сигнал з декількох джерел необхідно вивести відразу на кілька пристроїв (наприклад, плазмову панель і проектор). Або ж коли відеосигнали з декількох джерел потрібно вивести на великий екран типу відеостіни.

У будь-який комутатор HDMI сигналу закладена можливість перемикання вхідного каналу на вихідний. Комутатор HDMI 2 входи 1 вихід забезпечує перемикання сигналу з будь-якого вхідного каналу на єдиний канал виходу. Такий відео комутатор HDMI може мати також дублюючий вихідний канал, до якого можна підключити ще одну камеру. Такий HDMI комутатор на 2 виходи транслюватиме ідентичний сигнал на обидва вихідні відеопристрої.

Існують також аудіо відео комутатори, оснащені лише одним вхідним каналом. У таких пристроях не передбачений функціонал комутації (перемикання) між вхідними каналами. Сам відеокомутатор в цьому випадку виконує функцію розподілу і посилення сигналу. Пристрої такого типу в професійних колах називають підсилювачами-розподільниками відеосигналу.

Якщо HDMI комутатор має 2 входи і 2 чи більше виходів, то такий прилад називається матричний відеокомутатор. Матричний відео комутатор надає можливість комутувати будь-вхідний канал з будь-яким з вихідних каналів. В описі пристроїв даного типу завжди коротко вказано кількість вхідних і вихідних каналів. Наприклад, якщо назва приладу оформлено як "матричний комутатор HDMI 4х4", то можна легко визначити, що він має чотири вхідних і стільки ж вихідних каналів.

Одним з параметрів класифікації відео комутаторів є тип управління. Так, частина моделей управляється шляхом механічних натискань на кнопки на корпусі пристрою. Такі комутатори називаються механічними. При наявності в комутаторі спеціального порту, на який подаються керуючі сигнали, такий тип відеокоммутатор відноситься до керованих пристроїв. Для складних інтегрованих систем призначені відео комутатори, управління яких здійснюється згідно з рекомендованими стандартами – наприклад, через інтерфейс RS-485.

Комутатор HDMI VGA послідовної дії дозволяє переглядати відеосигнали з декількох камер (всіх або вибірково) в автоматичному або ручному режимі. Число входів на відео комутаторах варіюється від 4 до 16 штук. Але найчастіше використовується комутатор HDMI 4х4 (4 входи і 4 виходи) або відео комутатор 8х8. Незважаючи на те, що використання декількох комутаційних блоків дозволяє збільшити кількість каналів до 64 штук, на практиці такі рішення реалізуються рідко. Для систем з великою кількістю відеокамер використовуються гнучкіші апаратні засоби з розширеним функціоналом і можливістю програмування.

Відео комутатори квадратори забезпечують одночасне виведення сигналу з 4 камер на монітор зображення на моніторі ділиться на чотири частини, в кожній з яких відтворюється відео.

Відео комутатори мультиплексори не тільки виводять зображення з декількох камер на екран одночасно, але і дозволяють здійснювати запис сигналу з камер в будь-якій послідовності на касету аналогового відеомагнітофона.

В даному розділі iнтернет-магазину EServer HDMI комутатор купити можна для самих різних цілей. Такі пристрої надзвичайно корисні в охоронних системах, у візуальних інсталяціях, в рекламі, а також у корпоративних аудіовізуальних системах.