МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кліматичні шафи

За популярністю
товарів

Кліматична шафа – це спеціалізований пристрій, призначений для розміщення активного телекомунікаційного обладнання в тих випадках, коли температура навколишнього середовища не відповідає діапазону його робочих температур. Простіше кажучи, шафа вулична всепогодня використовуються, якщо через занадто високу або низьку температуру навколо, обладнання може перегрітися або переохолодитися.

В даному розділі ми представляємо вашій увазі шафи вуличні кліматичні, в яких враховані всі тонкощі і нюанси, які так чи інакше впливають на роботу обладнання та зручність експлуатації самих шаф.

 
Купити Кліматичні шафи - фото
 

Особливості кліматичних антивандальних шаф

Шафа антивандальна кліматична має єдину внутрішню ширину робочого простору, рівну 19 дюймам. Це дозволяє встановити в ньому практично будь-який стандартний телекомунікаційний пристрій. В каталозі EServer доступні кліматичні шафи з внутрішньою висотою 7 і 12 юнітів. Їх основні технічні характеристики збігаються, а відмінності полягають тільки в висоті корисного внутрішнього простору.

Шафа кліматична телекомунікаційна має двоє дверей:

  1. Зовнішні.
  2. Розташовану відразу за ними внутрішні.

Основною функцією зовнішніх дверей є забезпечення безпеки (запобігання спробам злому) і захист від екстремальних погодних умов. Ці дверцята оснащені надійним замком з трьома засувами, а також сіткою-фільтром проти пилу. Грати можна знімати для очищення. У конструкцію внутрішніх дверей вбудовано два 120-міліметрових вентилятора, що формують систему охолодження шафи. Також на дверцятах розміщений цифровий терморегулятор, що представляє собою невеликий екран і три кнопки.

Всередині всепогодна телекомунікаційна шафа має висувний кронштейн висотою 7 юнітів. Для полегшення монтажних робіт кронштейн можна повністю витягти з шафи, встановити всі необхідні елементи і повернути його назад в корпус.

Також всередині шафи знаходиться нагрівальний елемент потужністю 250 Вт. Завдяки встановленим на ньому вентилятору, обігрів внутрішнього простору конструкції відбувається набагато швидше, а тепло розподіляється більш рівномірно.

Телекомунікаційна кліматична шафа обладнанна мережевим фільтром з вісьмома розетками і такою ж кількістю герметичних вводів для кабелів. Виносний термодатчик дозволить зберегти працездатність і стабільну температуру самого обладнання в шафі. Для цього його досить просто розташувати поблизу від пристрою.

На бічних стінках знаходяться DIN-рейки (по дві з кожного боку), що дозволяють встановити додаткове обладнання відповідного стандарту.

Терморегулятор – це ключовий елемент кліматичної шафи. З його допомогою можна надзвичайно легко здійснити налаштування всіх необхідних параметрів. За допомогою всього трьох кнопок встановлюються граничні температури для ввімкнення та вимкнення системи охолодження, а також температура, при якій буде включатися чи виключатися нагрівальний елемент. Так, при встановленому порозі найвищої температури всередині корпусу + 20 градусів за Цельсієм, перевищення цього показника буде викликати включення вентиляторів. За аналогічним принципом можна забезпечити автоматичну активацію системи обігріву внутрішнього простору шафи при досягненні встановленого нижнього показника.

Всепогодна шафа від EServer здатна забезпечити безпеку і довговічну працездатність обладнання при температурі навколишнього середовища від +40°С до -40°С.

В якості додаткового утеплювального матеріалу, використаний алюф товщиною 10 міліметрів, яким покриті стінки шаф зсередини. Шафи покриті двома шарами фарби. Перший шар являє собою порошковий цинкоутримуючий грунт, а другий – порошкову фарбу. Така комбінація робить шафи надзвичайно довговічними, а їхню поверхню – корозійностійкою.

Інтернет-магазин EServer надає вам можливість купити кліматичну шафу, ціна якої вигідно відрізняється від цін конкурентів, при цьому якість буде цілком відповідати більш дорогим аналогам.