Місто
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Розумні лампочки

За популярністю
Показано товарів
Розумна лампочка Philips Hue GU10, White, BT, DIM (929001953505)
Розумна лампочка Philips Hue GU10, White, BT, DIM (929001953505) 256_256.jpg
В наявності
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Розумна лампочка TP-Link Tapo L530E
Розумна лампочка TP-Link Tapo L530E 256_256.jpg
Тимчасово немає
477 грн

Розумні лампочки - новий рівень в освітленні будинку

Смарт лампа сьогодні стала прекрасним варіантом для створення бажаної атмосфери в житловому приміщенні. Ба більше, крім звичного способу управління, розумні лампи піддаються регулюванню зі смартфонів, планшетів та інших гаджетів, а також голосовим командуванням або за допомогою автоматизації набору тригерів (за заданим сценарієм).

Оснащуються розумні лампочки світлодіодами, а також спеціальними технологічними компонентами у вигляді датчиків і модулів. Так, LED-лампочки зроблять використання світильників екологічним, довговічним і економічним, але водночас досить яскравим. Цим і зручна розумна лампочка купити яку, до речі, можна з кольоровими RGB-світлодіодами, зі світлодіодами білого кольору, з багатозонними та іншими, що дасть змогу урізноманітнити ефекти освітлення.

Що ж стосується датчиків, вони можуть бути такими, що зчитують освітленість, рухи, температуру або звук, але загалом завдання в них одне - інтелектуальніше й автоматизованіше керувати освітленням, реагуючи на різні події та умови. Модулі ж, які містить у собі розумна лампа, є бездротовими і такими як WiFi, Zigbee або Bluetooth. Вони націлені на забезпечення зв'язку з іншими пристроями і системами розумного будинку.

Можливості розумних лампочок

Як і багато сучасних Smart-пристроїв, розумна лампочка наділена різними технологічними можливостями. Серед їхнього переліку такі:

 • Варіативність управління: вмикати і вимикати світло, так само як і регулювати його яскравість, користувач може за допомогою смартфона або іншого гаджета, а також голосових помічників, на кшталт Siri і Google Assistant, що вельми зручно багатьом сьогоднішнім користувачам.
 • Акцентне освітлення розумними лампочками дасть змогу виділити певні зони або бажані об'єкти кімнати.
 • Кольорові можливості: багато розумних ламп підтримують регулювання колірної гами і температури, що дає змогу створювати освітлення в одному з мільйонів колірних відтінків і з бажаною насиченістю. Так, застосовуючи розумні лампочки, вам доступне створення різної атмосфери: від теплого і затишного освітлення до яскравого та енергійного.
 • Налаштування автоматизації та розкладу: вам, як користувачеві, доступне задавання розкладів увімкнення та вимкнення світла в бажаний час доби, а також створення сценаріїв освітлення, які активуються за певної події (наприклад, під час входу в дім або виходу з нього).
 • Економія енергії: розумна лампочка, як плід сучасних технологій, в рази енергоефективніша і довговічніша за звичайні лампочки. Зважаючи на це, її застосування допомагає зниженню споживання електрики.
 • Інтеграція з системою "Розумний дім": розумна лампа легко інтегрується з іншими розумними пристроями будинку: Smart-вимикачами, розумними системами охорони та безпеки, Smart-колонками та іншими. Такий функціонал - можливість створення комплексного сценарію автоматизації.
 • Управління на дистанції: вбудована розумна лампочка дає змогу здійснювати контроль світла в будинку навіть на кілометровій відстані від нього. Це зручна маніпуляція для перевірки або ввімкнення/вимкнення світла, коли ви поза домом.

Як вибрати смарт лампочку?

Підбираючи такий ергономічний пристрій, як розумна лампа купити, яку складно, через безліч варіантів моделей і брендів, насамперед, варто продумати функціонал, який буде необхідним саме у вашому домі. Саме він допоможе звузити коло пошуку. Ось які особливості функціоналу та інших факторів варто враховувати, щоб зробити правильний вибір:

 • Сумісність: за наявності у вас системи розумного будинку, обрана вами смарт лампа має обов'язково бути з нею сумісною. Наприклад, деякі вироби працюють із платформами Аmаzon Аlexa, Gооglе Аssistant, Apple HomeKit або іншими. Переконайтеся, що вашим розумним пристроєм підтримується необхідний протокол зв'язку, чи то Wi-Fi, чи то Zigbее або Z-Wave.
 • Тип цоколя лампочки має підходити під ваші світильники. Він може маркуватися як Е27, Е14, GU10 тощо.
 • Доступні показники яскравості та кольору: обрана вами розумна світлодіодна лампа повинна мати відповідну яскравість і спектр кольору. Деякі наділені підтримкою регулювання колірної температури, тому ви зможете змінювати теплоту світла.
 • Керування: врахуйте методи керування обраною лампочкою: через смартфон, голосові помічники, розумні вимикачі, пульти ДУ або комбінацію цих способів. Визначтеся, що краще і зручніше для вашого користування.
 • Функції та можливості: ознайомтеся які додаткові опції надає пристрій. Залежно від моделі, розумна лампа може підтримувати зміну кольорів, створення сценаріїв, встановлення розкладу та автоматизацію.
 • Надійність і марка: купуючи такий недешевий товар, рекомендуємо обирати його серед відомих і надійних брендів з гарною репутацією, відгуками і рейтингом.

Де купити розумну лампочку в Києві?

У Києві купити смарт лампочку за вигідною ціною допоможе інтернет-магазин EServer. У ньому товар цієї категорії представлений відразу від декількох провідних марок-виробників, серед яких "Philips", "TP-LINK", "Yeelight" і "Aqara". Всі вироби представлені в моделях з трьома видами цоколів - GU10, E27 і E14, а також сумісні з операційною системою Android або iOS.

Купити розумні лампочки у EServer можна в одному з таких форм-факторів: "груша", "свічка", "куля" і "гриб". При цьому колір їхнього світіння, на ваш вибір, може бути денним білим, кольоровим, теплим або холодним білим.

Весь товар, що реалізується EServer - сертифікований в обов'язковому порядку!