МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Розумні лампочки

За популярністю
товарів
Розумна лампочка TP-Link Tapo L530E
Розумна лампочка TP-Link Tapo L530E 256_256.jpg
Тимчасово немає
483 грн
Розумна лампочка Tesla TSL-LIG-A70
Розумна лампочка Tesla TSL-LIG-A70 256_256.jpg
Тимчасово немає
415 грн

Розумні лампочки - новий рівень в освітленні будинку

Смарт лампа сьогодні стала прекрасним варіантом для створення бажаної атмосфери в житловому приміщенні. Ба більше, крім звичного способу управління, розумні лампи піддаються регулюванню зі смартфонів, планшетів та інших гаджетів, а також голосовим командуванням або за допомогою автоматизації набору тригерів (за заданим сценарієм).

Оснащуються розумні лампочки світлодіодами, а також спеціальними технологічними компонентами у вигляді датчиків і модулів. Так, LED-лампочки зроблять використання світильників екологічним, довговічним і економічним, але водночас досить яскравим. Цим і зручна розумна лампочка купити яку, до речі, можна з кольоровими RGB-світлодіодами, зі світлодіодами білого кольору, з багатозонними та іншими, що дасть змогу урізноманітнити ефекти освітлення.

Що ж стосується датчиків, вони можуть бути такими, що зчитують освітленість, рухи, температуру або звук, але загалом завдання в них одне - інтелектуальніше й автоматизованіше керувати освітленням, реагуючи на різні події та умови. Модулі ж, які містить у собі розумна лампа, є бездротовими і такими як WiFi, Zigbee або Bluetooth. Вони націлені на забезпечення зв'язку з іншими пристроями і системами розумного будинку.

Можливості розумних лампочок

Як і багато сучасних Smart-пристроїв, розумна лампочка наділена різними технологічними можливостями. Серед їхнього переліку такі:

 • Варіативність управління: вмикати і вимикати світло, так само як і регулювати його яскравість, користувач може за допомогою смартфона або іншого гаджета, а також голосових помічників, на кшталт Siri і Google Assistant, що вельми зручно багатьом сьогоднішнім користувачам.
 • Акцентне освітлення розумними лампочками дасть змогу виділити певні зони або бажані об'єкти кімнати.
 • Кольорові можливості: багато розумних ламп підтримують регулювання колірної гами і температури, що дає змогу створювати освітлення в одному з мільйонів колірних відтінків і з бажаною насиченістю. Так, застосовуючи розумні лампочки, вам доступне створення різної атмосфери: від теплого і затишного освітлення до яскравого та енергійного.
 • Налаштування автоматизації та розкладу: вам, як користувачеві, доступне задавання розкладів увімкнення та вимкнення світла в бажаний час доби, а також створення сценаріїв освітлення, які активуються за певної події (наприклад, під час входу в дім або виходу з нього).
 • Економія енергії: розумна лампочка, як плід сучасних технологій, в рази енергоефективніша і довговічніша за звичайні лампочки. Зважаючи на це, її застосування допомагає зниженню споживання електрики.
 • Інтеграція з системою "Розумний дім": розумна лампа легко інтегрується з іншими розумними пристроями будинку: Smart-вимикачами, розумними системами охорони та безпеки, Smart-колонками та іншими. Такий функціонал - можливість створення комплексного сценарію автоматизації.
 • Управління на дистанції: вбудована розумна лампочка дає змогу здійснювати контроль світла в будинку навіть на кілометровій відстані від нього. Це зручна маніпуляція для перевірки або ввімкнення/вимкнення світла, коли ви поза домом.

Як вибрати смарт лампочку?

Підбираючи такий ергономічний пристрій, як розумна лампа купити, яку складно, через безліч варіантів моделей і брендів, насамперед, варто продумати функціонал, який буде необхідним саме у вашому домі. Саме він допоможе звузити коло пошуку. Ось які особливості функціоналу та інших факторів варто враховувати, щоб зробити правильний вибір:

 • Сумісність: за наявності у вас системи розумного будинку, обрана вами смарт лампа має обов'язково бути з нею сумісною. Наприклад, деякі вироби працюють із платформами Аmаzon Аlexa, Gооglе Аssistant, Apple HomeKit або іншими. Переконайтеся, що вашим розумним пристроєм підтримується необхідний протокол зв'язку, чи то Wi-Fi, чи то Zigbее або Z-Wave.
 • Тип цоколя лампочки має підходити під ваші світильники. Він може маркуватися як Е27, Е14, GU10 тощо.
 • Доступні показники яскравості та кольору: обрана вами розумна світлодіодна лампа повинна мати відповідну яскравість і спектр кольору. Деякі наділені підтримкою регулювання колірної температури, тому ви зможете змінювати теплоту світла.
 • Керування: врахуйте методи керування обраною лампочкою: через смартфон, голосові помічники, розумні вимикачі, пульти ДУ або комбінацію цих способів. Визначтеся, що краще і зручніше для вашого користування.
 • Функції та можливості: ознайомтеся які додаткові опції надає пристрій. Залежно від моделі, розумна лампа може підтримувати зміну кольорів, створення сценаріїв, встановлення розкладу та автоматизацію.
 • Надійність і марка: купуючи такий недешевий товар, рекомендуємо обирати його серед відомих і надійних брендів з гарною репутацією, відгуками і рейтингом.

Де купити розумну лампочку в Києві?

У Києві купити смарт лампочку за вигідною ціною допоможе інтернет-магазин EServer. У ньому товар цієї категорії представлений відразу від декількох провідних марок-виробників, серед яких "Philips", "TP-LINK", "Yeelight" і "Aqara". Всі вироби представлені в моделях з трьома видами цоколів - GU10, E27 і E14, а також сумісні з операційною системою Android або iOS.

Купити розумні лампочки у EServer можна в одному з таких форм-факторів: "груша", "свічка", "куля" і "гриб". При цьому колір їхнього світіння, на ваш вибір, може бути денним білим, кольоровим, теплим або холодним білим.

Весь товар, що реалізується EServer - сертифікований в обов'язковому порядку!