МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Комп'ютери DELL

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:Dell товарів

Якість і надійність насамперед - комп'ютери Dell

Компанія Dell відома тим, що проектує свої комп'ютери з фокусом на створення високоякісних і надійних пристроїв. Про вдалу реалізацію поставлених цілей свідчать одразу кілька характеристик, які характерні комп'ютерам Dell:

  • Якісна збірка: ноутбуки і ПК Dell виробляються брендом на підставі надання високоякісних компонентів і акцентуванням уваги на деталях, тому його пристроям забезпечено високі показники міцності та довговічності.
  • Попереднє тестування комп'ютерів: до випуску в продаж і лептопи, і настільні комп'ютери Dell проходять обов'язкове велике тестування компанією. Процедура тестування має на увазі перевірку міцності і продуктивності систем, їх термальне тестування і виконання інших випробувань. Всі вони націлені на підтвердження стабільності роботи комп'ютерів Dell.
  • Надання послуг технічної підтримки та гарантії: компанією надається велика технічна підтримка і гарантії на всі ПК Делл. Це дає можливість користувачеві за необхідності скористатися розширеним гарантійним обслуговуванням від фірми.
  • Впровадження інновацій щодо забезпечення безпеки: в комп'ютери Dell компанією активно впроваджуються нові технології, націлені на ефективний захист даних і забезпечення безпеки роботи систем. Такими інноваціями є Dell SafeBIOS (від несанкціонованих змін і атак), Dell Data Guardian (для контролю і захисту даних на рівні конкретних файлів), Dell SafeCam (від несанкціонованого доступу до веб-камери), Dell SafeScreen (для додаткового захисту інформації від неприпустимого перегляду).

Зважаючи на ці та низку інших показників, персональний комп'ютер Dell є одним з найбільш затребуваних і надійних пристроїв на нинішньому ринку комп'ютерної техніки.

Для яких завдань підходять комп'ютери DELL?

Комп'ютери Дел представлені в такому розмаїтті рішень, що можуть оптимально задовольнити вимоги користувачів з різними цільовими завданнями. Так, придбати системний блок Dell в зборі можна для задоволення різних запитів користувач, а саме таких:

  • Офісної роботи. Для цього компанія пропонує окремий сегмент, доступний багатьом за вартістю. До каталогу даних моделей входять варіанти ноутбуків і комп'ютерів Dell з процесорами Intel серії Core i3, i5 і i7. Їхньої продуктивності більш ніж достатньо для задоволення вимог до всіх офісних завдань - роботи з документами і таблицями, перегляду відеоматеріалів, обробки різного роду даних у спеціалізованих програмах.
  • Домашнього користування. Комп'ютери Dell представлені також у моделях, "заточених" під стандартні повсякденні завдання з пошуку інформації в інтернет-мережі, перегляду відео, роботи з презентаціями та документами. Крім того, домашні лептопи і комп'ютери Dell мають достатню продуктивність для невимогливих ігор.
  • Геймінгу. Тим, хто шукає системний блок Dell для більш сучасних і вимогливих ігор, компанії також є що запропонувати. Йдеться про ігрові машини, які здатні забезпечити необхідну для ігор високу продуктивність, адже саме вона дасть змогу користувачеві запускати сучасні ігри з низькими та середніми налаштуваннями графіки. Можливо, з плином часу і зростанням вашого попиту на ігри, знадобиться доповнення комп'ютера Dell новими комплектуючими, що поліпшують продуктивність, але це багато в чому залежить від придбаної моделі.
  • Професійна діяльність охоплює різні сфери. Так, більш потужні комп'ютери Dell можуть використовуватися в корпоративному секторі, у сфері IT, дизайні та графіці, сферах освіти та охорони здоров'я, а також безлічі інших професійних сфер, які вимагають більш високопродуктивну орієнтованість від комп'ютера. Подібні моделі комп'ютерів Dell і коштують дорожче інших категорій, але це виправдано їхньою можливістю забезпечити великі обчислювальні потужності, які так необхідні для ефективної роботи з відповідними професійними програмами. 

Купити стаціонарний комп'ютер Dell у Києві та Україні

Купити комп'ютер Dell, який повністю задовольнить ваші вимоги як користувача, завжди можна у EServer. Ми пропонуємо моделі з різними комбінаціями конфігурацій: поколінь і серій процесора, кількістю ядер, типом і моделлю відеокарти, обсягами оперативної пам'яті та багатьма іншими параметрами. 

У EServer всі ноутбуки, неттопи та комп'ютери Dell, що знаходяться у продажу, сертифіковані.

Оформлення замовлення можливе і за допомогою сайту онлайн-магазину EServer, і через пряме замовлення через менеджерів компанії. Останній спосіб, за запитом клієнта, може включати консультування щодо вибору.