Оптичні бокси та аксесуари

Показано 1–48 з 95 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 95 результати
Тип обладнання
Тип адаптера
К-ть адаптерів боксу
Макс. кількість зварок
Матеріал бокса
Кількість зварювань
Підбір за ціною
Виробник

Крос бокс оптичний є одним з найважливіших компонентів сучасного кросового обладнання, без якого неможлива побудова надійної телекомунікаційної системи. Основне призначення оптичних крос боксів є комутація багатоволоконних оптичних кабелів. Їх можна використовувати не тільки всередині будівель, але і за їх межами. Матеріал, з якого виготовлений крос бокс, залежить від того, де він буде встановлений. При розміщенні всередині приміщень (як правило, це серверні кімнати) потрібні компактні пристрої з вогнетривких матеріалів, а “вуличні” моделі повинні бути, насамперед, герметичними, стійкими до морозів і ультрафіолетового випромінювання.

крос бокси для оптоволокна

Важливий параметр для крос боксів – це наявність кріпильних елементів для монтажу на стіни, бетонні стовпи і т. д. Практично всі сучасні бокси оснащені гумовими ущільнювачами по лінії дотику дверей і корпусу, тому про герметичність занадто хвилюватися немає необхідності. Тим більше, що в основному оптичні кросові бокси використовуються все-таки в серверних, де їх захисні якості грають далеко не головну роль.

Іноді крос боксами називають оптичні патч панелі. У цьому випадку можуть зустрічатися, наприклад, терміни “бокс оптичний 19” (тут мова йде про традиційні 19-дюймові патч-панелі) або “оптичний бокс 19 1U” (патч панель оптична висотою 1 юніт). Але такі характеристики не застосовні до обладнання, представленого в даному розділі і відносяться саме до оптичних патч-панелей, які ви також можете знайти в нашому інтернет-магазині. По суті, оптичні патч-панелі – це ті ж крос-бокси, конструкція яких спроектована спеціально для розміщення стійках, і тому їх також можуть називати оптичними кросами стійкового типу.

Оптичний настінний бокс являє собою пластикову або металеву коробку з відкидною кришкою. Всередині коробки розташована монтажна панель, призначена для установки оптичних адаптерів. Відкинувши її, можна побачити сплайс-касету, за допомогою якої розподіляються запаси волокон, підкладки для укладання гільз і комірки для розгалужувачів.

Кожен оптичний бокс має вводи для багатоволоконних кабелів і висновки для розгалужених волокон. Залежно від моделі кількість кабельних вводів може варіюватися від одного до чотирьох. Кількість виходів може досягати двадцяти чотирьох отворів. В якості універсального варіанту великою популярністю користується оптичний бокс на 8 виходів, а також моделі на 4 і 12 виводів кабелю. Якщо необхідно провести введення більшого числа оптичних кабелів, рекомендується використовувати згаданий вище оптичний універсальний бокс 19 стійкового типу (оптичну патч панель). На кінцях кабелів можуть бути встановлені адаптери. Щоб була можливість користуватися ними, в корпусах передбачено окремий отвір.

Якщо ви вирішили купити оптичний бокс, обов’язково зверніть увагу на його форм-фактор. Ця характеристика має на увазі тип адаптерів, використовуваних при комутації кабелів. У представлених в даному розділі крос боксах використовуються чотири основні типи адаптерів: SC, LC, FC і ST. Для адапетрів форм-фактору SC і LC реалізовані також дуплексні варіанти.

Оптичні сплайс бокси в більшості випадків комплекуются рядом аксесуарів. Серед них кріпильні дюбелі з гвинтами, стяжки для упорядкування і фіксації кабелів, ключ для відкриття і закриття кришки боксу, ущільнювачі з гуми і гільзи, що забезпечують захист зварних волокон від сторонніх впливів. Безпека з’єднання в боксі забезпечує замок на кришці корпусу, для якого передбачений ключ у комплекті.

Оптичні крос-бокси – це ідеальне рішення для забезпечення якісного підключення абонентів в багатоквартирних будинках широкосмугового доступу до мережі Інтернет. Фахівці онлайн-магазину EServer будуть раді допомогти вам вибрати оптичний бокс, ціна і якість якого будуть ідеально відповідати вашим очікуванням. Крім того, в нашому каталозі ви знайдете не тільки найрізноманітніші крос-бокси, але і безліч корисних аксесуарів для розширення їх функціоналу.

Оптичні бокси та аксесуари – часті запитання

? Потрібна допомога у виборі оптичних боксів?

У нашій статті детально описані функції та особливості крос боксів та оптичних панелей.

? Які види оптичних боксів найбільш затребувані?

? Які бокси для оптичного кабелю найбільш популярні?

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Товар можна забрати самовивозом з наших офісів в Києві, Одесі та Дніпрі. Місцезнаходження офісів на карті можна побачити тут Також можна замовити доставку. Більше інформації про доставку та доставку кур’єрськими службами тут.
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.