МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Серверні шафи

За популярністю
товарів

Серверні шафи – це один з кращих способів грамотно і компактно розмістити різні види мережевого обладнання, зайнявши при цьому мінімальний простір. Ці металеві конструкції також призначені для надійного захисту високотехнологічних пристроїв і забезпечення їх ефективної роботи незалежно від навколишніх умов.

 

 

Особливості конструкції серверних шаф

Область застосування телекомунікаційних шаф досить широка, але коротко можна сказати, що найбільш затребувані вони в структурованих кабельних мережах і ЦОДах. У переважній більшості випадків використовуються стандартні шафи 19 дюймів. Цей стандарт дозволяє з легкістю монтувати в серверну шафу практично будь-який вид телекомунікаційного обладнання, велика частина якого виробляється в аналогічному розмірі.

Будь яка шафа має стандартну конструкцію, що складається з декількох елементів:

  • В першу чергу, це каркас, який може бути розбірним або суцільнозварним. Розбірні конструкції надходять у продаж у вигляді окремих елементів, які необхідно збирати безпосередньо на місці установки шафи. Це актуально для приміщень і будівель, в яких немає можливості доставки цілісних конструкцій на місця установки. Крім того, транспортування розбірних шаф набагато легше. У свою чергу, суцільнозварні шафи не вимагають витрат на їх установку.
  • Важливу роль в конструкції серверних шаф також відіграють перфоровані напрямні, в які встановлюється обладнання.
  • Бічні і задні стінки можуть бути виконані в знімному або незнімному варіанті. У деяких моделях замість задньої стінки встановлюється ще одна двері – поряд з передньої.
  • Важливо, щоб на днищі і даху шафи були присутні зручні кабельні вводи і місця для установки вентиляційної системи.

Види моделей за способом установки

За типом монтажу серверні шафи ділять на:

  • Шафи телекомунікаційні настінні;
  • Шафи телекомунікаційні підлогові.
 

Настінні конструкції відрізняються компактністю і легкістю, призначені вони для розміщення легкого мережевого обладнання. Підлогова телекомунікаційна шафа, ціна якого закономірно перевищує ціну настінної версії, має міцну конструкцію, здатну витримати великі навантаження з важких і габаритних мережевих пристроїв.

Шафи серверні 19 дюймів можуть мати ширину 60 см. або 80 см. ширший варіант використовується в тих випадках, коли між напрямними і бічними стінками необхідно вільний простір для прокладки численних кабелів. У зв’язку з тим, що шафа телекомунікаційна 19″ займає додатковий корисний простір, перед покупкою необхідно ретельно оцінити її розміри.

Висота шаф вимірюється в юнітах – спеціальних одиницях для вимірювання висоти мережевого обладнання.

Один юніт дорівнює 44,45 міліметра, проте зовнішня висота шафи не обчислюється множенням цього числа на кількість юнітів.

Висота в юнітах позначає, яка кількість обладнання висотою 1U може бути монтовано в шафу. В даному розділі ви зможете знайти і купити телекомунікаційну шафу висотою від 2U до 46U. Глибина шафи може становити від 26 до 120 сантиметрів, а вибір моделі за цією характеристикою залежить від обсягу встановленого в шафі обладнання, яке буде встановлено в ньому. При розрахунку потрібної глибини важливо враховувати додаткові 15-20 сантиметрів, необхідні для комфортного підключення кабелів.

Інші особливості

Шафа комутаційна 19 дюймів на сьогоднішній день являє собою комплексну конструкцію, при розробці якої повинні враховуватися різні чинники її функціонування. Її внутрішня структура повинна забезпечувати зручність установки, підключення та експлуатації обладнання. Грамотний підхід до вибору шафи та аксесуарів забезпечить виконання всіх цих умов. У даху і днищі конструкції повинні бути зручні і безпечні вводи для кабелів. Оснащення кабельного введення спеціальною щіткою забезпечить додатковий захист внутрішнього простору шафи від пилу і перегріву обладнання. Усередині шаф бажано використовувати організатори кабелів, що дозволяють максимально компактно і зручно розмістити кабелі в горизонтальному чи вертикальному положеннях.

Охолодження обладнання, встановленого в шафу 19″, здійснюється за допомогою вентиляторів, кондиціонерів або теплообмінників. Тепловідвід може бути забезпечений за допомогою перфорованих передніх і задніх дверей (або панелі), а також бічних панелей.

Купити серверну шафу в EServer

У нас можна замовити серверні шафи різних габаритів. Вибору надаються моделі для підлогового та настінного розміщення. Купити серверну шафу можна за готівку, також приймаємо оплату банківським переказом та картками. Ви можете оформити доставку поштовою службою та кур'єром. Крім того, товар можна забрати самостійно з точки видачі або магазину.

Серверні шафи: часті запитання

✔️ Як вибрати серверну шафу?