МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Скоби для кріплення кабеля

За популярністю
товарів

Монтажні роботи з прокладання кабельних мереж вимагають не тільки вміння та досвіду фахівців, але і безлічі різного обладнання, в тому числі і витратних матеріалів для полегшення робіт. І якщо так чи інакше доводиться мати справу з кабельною продукцією, то скоби для кріплення кабелю – це той різновид пристроїв, без яких просто не обійтися.

На сучасному ринку скоба для кріплення кабелю представлена в найрізноманітніших варіантах – можна знайти скоби для будь-яких типів кабелів, будь-якого діаметру, і зроблені вони можуть бути з різних матеріалів. Але протягом багатьох років найкращим чином показують себе пластикові скоби з вставленим в них цвяхом.

В даному розділі інтернет-магазину представлена скоба кріплення кабелю, ціна якої цілком прийнятна, враховуючи величезну користь, яку цей різновид витратних матеріалів принесе в процесі монтажу мережі. Як правило, скоби продаються в упаковках по сто штук, тому така покупка стане дуже економним, але життєво необхідним для роботи вкладенням.

 
 

Види

Скоба пластикова для кріплення кабелю виготовляється в двох варіантах. Форма скоби залежить від типу кабелю, з яким вона використовується:

  1. Якщо кліпса застосовується для закріплення кабелів круглої форми в профілі, то і форма пластикового тримача повинна бути відповідною. Півкруглі скоби мають форму неповного кола – це дозволяє легко “одягати” їх на кабель, не травмуючи його.
  2. Для плоского кабелю форма кліпси буде іншою-трохи витягнутою і придатною для його надійного охоплення.

Як вибрати скобу для кабелю?

При виборі кабельної скоби важливо звернути увагу на кілька характеристик, які безпосередньо впливають на якість кріплення кабелю. В першу чергу, це діаметр кабелю. У нас можна знайти круглі скоби діаметром:

  • 4 мм,
  • 5 мм,
  • 6 мм,
  • 7 мм.
 

Цей діапазон покриває більшу частину доступних на ринку кабелів круглого профілю. Перед покупкою скоб уточніть діаметр шнурів, які необхідно монтувати. Тому що якщо скоби будуть менше, ніж потрібно, або їх просто не вийде надіти на кабель, або ж вони будуть його перетискати і порушувати роботу. Менш критична ситуація, коли розмір скоб більше діаметра кабелю. Але все-таки краще, якщо кабель буде міцно закріплений відповідними скобами, ніж вільно бовтатися в великорозмірних.

Абсолютно аналогічна ситуація і зі скобами для плоских кабелів. Вони мають різні розміри, і для найкращої якості монтажу слід вибирати кліпси відповідно до параметрів кабелю.

Ще один параметр, гідний уваги, – це матеріали, з яких виготовлений корпус скоби і цвях. Практично всі сучасні якісні скоби для кріплення кабелю виробляються з високоякісного пластику, відомого під назвою нейлон 6.6. Це технологічний матеріал, що відрізняється високою стійкістю до ударів. Найважливішою його перевагою є здатність до самозатухання.

Нейлон 6.6 відповідає класу UL94-V2 по стандартам компанії Underwriters Laboratories.

З цього випливає, що при загорянні скоби, виготовлені з цього матеріалу, не будуть підтримувати горіння, прагнучи згаснути самостійно. Це надзвичайно важлива властивість при роботі в приміщенні з кабельною продукцією, коли існують ризики загорянь. Крім вогнестійких властивостей скоба для кріплення круглого кабелю відрізняється також високою пластичністю, що дозволяє справлятися з великими навантаженнями без поломок.

Цвях (рідше – саморіз) в більшості випадків продається вже вмонтованим в бічну частину скоби. Основна частина таких цвяхів, представлених на ринку, виготовлена з гартованої сталі, що надає конструкції високу міцність. Скоби з гартованими цвяхами можна використовувати для кріплення кабелів до бетону і цегли.

Для більш податливих поверхонь (штукатурка, дерево і т. д.) підійдуть скоби з цвяхами з менш жорсткого матеріалу – сталі ЗПС.

Скоба з цвяхом для кріплення кабелю – це не єдиний доступний варіант подібних пристосувань. Існують також скоби з повністю металевим корпусом, але по зручності і практичності вони поступаються нейлоновим.

В інтернет-магазині EServer представлені тільки якісні нейлонові скоби для кріплення кабелю, купити які можна у цьому розділі.