KVM подовжувачі та кабелі

Показано всі 37 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 37 результати
Інтерфейси
Довжина, м
Підтримувані роз'єми
Статичний інтерфейс
Підбір за ціною
Виробник

KVM подовжувач являє собою пристрій, за допомогою якого сигнали з пристроїв введення-виведення, по USB передаються на великі відстані. Подовжувачі KVM призначені для того, щоб забезпечити можливість зручного розміщення робочих місць співробітників і керованих ними комп’ютерів. При цьому один співробітник зі свого робочого місця може управляти відразу декількома віддаленими комп’ютерами або серверами. Використання таких подовжувачів дозволяє розмістити обладнання максимально зручно, не прив’язуючись до місця роботи фахівця, а самому фахівцеві забезпечує комфорт при управлінні системою.

Принцип роботи та переваги KVM подовжувачів

подовжувачі KVM

Суть роботи подовжувача KVM частково розкрита безпосередньо в назві пристрою. Абревіатура KVM позначає клавіатуру (“keyboard”), відеосигнал (“video”) і мишу (“mouse”). Тобто, КVM кабель дійсно “подовжує” сигнал перерахованих пристроїв для роботи з комп’ютерами, що знаходяться на певній відстані від керуючої робочої машини. За фактом, KVM подовжувач USB являє собою пару пристроїв, одне з яких є передавачем сигналу, а друге – приймачем. Такі пристосування затребувані в інформаційних системах з розподіленою структурою, де велика кількість обладнання сконцентрована в одному або декількох приміщеннях. Таке скупчення комп’ютерів створює шуми та інші умови, несприятливі для роботи людей. Завдяки KVM подовжувача диспетчери, оператори ПК, співробітники колл-центрів, відео – і звукозаписних студій можуть працювати в окремих комфортних приміщеннях.

Особливості KVM подовжувачів

Подовжувачі KVM передають сигнал двома основними способами – по витій парі і по оптоволоконних кабелях. HDMI KVM подовжувач, який здійснює передачу сигналу по оптоволокну, забезпечує високу якість трансляції на великі відстані. Дистанція передачі може досягати декількох кілометрів. Деякі пристрої підтримують технологію мультиплексування, яка дозволяє досягти швидкості передачі сигналу до 2,5 Гбіт/с.

KVM Подовжувач по кручений парі володіє більш скромними характеристиками. Такий пристрій здійснює передачу по кабелю категорії 5е, з обох кінців обтиснуту коннекторами RJ45. Подовжувач може передавати сигнал лише на кілька сотень метрів. Але і це багаторазово перевищує відстань передачі сигналу за допомогою інтерфейсних кабелів. Особливу популярність подовжувачі KVM отримали в сфері медицини.

Ще один різновид пристроїв даного типу – це KVM подовжувач DVI, який передає сигнали по IP. У таких приладах втілені переваги технологій з віддаленого управління обладнанням. Подовжувачі KVM по IP практично не мають обмежень по відстані між керуючим і керованим пристроями, які можуть знаходитися в різних містах або на різних частинах Землі. Єдине обмеження для IP технології – це необхідність в наявності Інтернет-з’єднання.

Найбільш обмеженими можливостями по передачі сигналу має подовжувач консолі KVM, що працює через WiFi. Такі пристрої дозволяють передавати сигнал на відстань в межах 35 метрів, що значно обмежує сферу їх застосування.

Принцип застосування KVM подовжувачів залежить від можливостей кожної моделі. Зокрема, подовжувачі надають функціонал для здійснення передачі сигналу або для подовження сигналу базових комп’ютерних інтерфейсів за допомогою витої пари, оптоволокна, по WiFi або по IP. Залежно від технології, яку використовує KVM подовжувач, ціна його змінюється в ту чи іншу сторону.

Подовжувачі KVM мають корпуси, що дозволяють вільно розмістити їх на полицях, столах і т. д. Але частина моделей передбачає фіксацію приладів в телекомунікаційних стійках. Кріплення для монтажу пристроїв зазвичай поставляються в комплекті з подовжувачами.

Серед усього розмаїття KVM обладнання ми вибирали тільки найякісніші і надійні пристрої, які пропонуємо і Вашій увазі. В інтернет-магазині EServer вашій увазі представлений KVM подовжувачі ATEN та D-Link – передові моделі від провідних виробників.

KVM-подовжувачі – часті запитання

? Для чого потрібні KVM кабелі та подовжувачі?

Кабелі та подовжувачі KVM використовують для комутації KVM перемикачів, про які Ви зможете дізнатися більше тут .

? Які KVM кабелі та подовжувачі купують найчастіше?

✈ Як проводиться оплата та доставка?

Доступний самовивіз з точок видачі та магазину. Це безкоштовно. Також є інші варіанти, які ви можете подивитися тут.
Оплату приймаємо готівкою, банківською картою, також можливий банківський переказ.