Маршрутизатори (роутери)

Показано 1–48 з 78 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 78 результати
Тип маршрутизатора
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість Wi-Fi
Підтримка PoE
Кількість портів
Порти
Кріплення в стійку
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Маршрутизатори (роутери) – це мережеві пристрої, призначені для створення локальних мереж, підключених до них пристроїв і забезпечення для них доступу в Інтернет. Без додаткових команд роутер може здійснювати пересилання пакетів даних у вигляді різних файлів або Інтернету між підключеними комп’ютерами.

Незалежно від того, який ви вирішите купити маршрутизатор, він буде мати конструкцію, схожу з іншими пристроями цього типу. Як роутер D-Link, так і роутер Cisco або будь-якого іншого виробника зазвичай має компактний корпус з апаратним блоком всередині, вбудованою антеною, шнуром для підключення до мережевої карти ПК, харчування.

Часто зустрічається плутанина між поняттями “світч” і “маршрутизатор мережі”, хоча це два абсолютно різних пристрої. Світч дозволяє створити локальну мережу для підключених до нього комп’ютерів з однаковою IP-адресою. За допомогою роутера можна створювати одночасно кілька мереж, у яких будуть різні IP. Багато хто також плутає модем і маршрутизатор, при тому, що це пристрої абсолютно різного рівня. Модем здатний виконувати значно менше функцій, ніж маршрутизатор: він працює лише з одним клієнтом, не має IP-адреси, перетворює знайдений сигнал у пакети даних, але може розподіляти їх за сегментами мережі і т. д.

Як вже було сказано, маршрутизатори в основній своїй масі побудовані за єдиним принципом, але справедливості заради варто відзначити, що їх виробники надзвичайно серйозно підходять до питання дизайну корпусу пристроїв. Тому якщо ви педантично ставитеся до питань зовнішнього вигляду обладнання, у вас є можливість вибрати відповідну модель. Проте, без деяких елементів жоден маршрутизатор не обійдеться. Так, ви обов’язково знайдете на панелі роутера WAN-порт, через який здійснюється підключення інтернет-кабелю. Також рідкісний інтернет маршрутизатор обходиться без LAN-портів, кількість яких може істотно відрізнятися в різних моделях. Для підключення блоку живлення виділений спеціальний роз’єм, є кнопка включення/вимикання самого маршрутизатора, для активації WiFi, прихована кнопка Reset, скидає налаштування, а також роз’єм USB. Антени пристрою можуть бути вбудованими або знімними – у другому випадку для них на панелі будуть передбачені окремі роз’єми. На передній панелі розташовуються світлові індикатори, що інформують про статус пристрою.

Роутер (маршрутизатор) виконує функцію забезпечення взаємодії між комп’ютерами в рамках однієї локальної мережі, а також між декількома мережами. Купити маршрутизатор необхідно, якщо стоїть завдання об’єднання декількох комп’ютерів в єдину мережу, роздати Інтернет на декілька персональних комп’ютерів, ноутбуків, мобільних пристроїв (дану функцію виконує маршрутизатор Wi-Fi, що забезпечує підключення до Інтернету для мобільних телефонів і планештів). Крім того, маршрутизатор Link (D-Link), так само як інші пристрої даного типу, захищає мережу від зовнішніх загроз, призначати учасникам мережі IP-адреси, контролювати трафік, призначати рівень доступу в мережу і регулювати відвідування ресурсів.

Будь який маршрутизатор TL (TP-Link) або маршрутизатор Asus здатний виконувати базові функції, що включають отримання пакетів даних, визначення адреси доставки (зазначені в пакетах), і відправляє їх далі за потрібними адресами в мережі.

Важлива функція сучасних маршрутизаторів – бездротове з’єднання. Бездротовий маршрутизатор зазвичай використовує кілька діапазонів радіочастот для передачі сигналу. Пов’язано це з тим, що будь-які побутові прилади поблизу є джерелами перешкод для радіохвиль. Тому щоб уникнути перебоїв зі зв’язком реалізована можливість роботи в двох і навіть більше діапазонах. Зверніть увагу на формат бездротового зв’язку, в якому працює Wi-Fi маршрутизатор – від нього залежить швидкість обміну інформацією. Найпоширенішим форматом сьогодні є 802.11 n, що передбачає швидкість від 150 Мбіт/с (наприклад, маршрутизатор D-Link DIR-615).

Таким чином, якщо вас цікавить який-небудь маршрутизатор, ціна на нього залежить від безлічі факторів і характеристик. Ознайомитися з характеристиками роутерів ви можете на сторінках каталогу інтернет-магазину EServer або у наших менеджерів по телефону.

Роутери – часті запитання

👆 Що потрібно знати перед покупкою?

Ми рекомендуємо докладні інструкції по захисту Вашої бездротової мережі, а також способи посилення WI-FI сигналу.

👌 Що необхідно придбати для роутера?

Для розширення зони WI-FI відмінно підійдуть точки доступу.
Хоч в комплекті майже завжди можа знайти все для швидкого підключення та налаштування, а патч корд може бути невідповідної довжини, зверніть увагу!

💰 Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.