Кут внутрішній

Показано всі 24 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 24 результати
Ступінь захисту
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Монтажні роботи по прокладанню силового кабелю або слабкострумового проводяться таким чином, щоб в результаті всі кабельні лінії були мінімально помітні на тлі загального інтер’єру і в той же час були захищені від будь-яких зовнішніх впливів. Найбільш простим і ефективним способом домогтися такого результату є кабель-канали, а також різні аксесуари для них. Внутрішній кут кабельного каналу – це один з основних аксесуарів в монтажі кабельних ліній, призначений для з’єднання відрізків кабель каналів під кутом від 60 до 120 градусів.
Кут внутрішній
Кут внутрішній для короба представлений в двох основних варіантах: змінний і незмінний. Змінні вироби являють собою пристрої, що складаються з двох з’єднаних між собою частин. Рухоме з’єднання дозволяє варіювати кут вигину кабельної лінії в діапазоні 60°-120°. Такі моделі дозволяють уникнути різних проблем, які можуть виникати в процесі монтажу кабель-каналів. За їх допомогою можна легко виправити недоліки, допущені при проектуванні і безпосередньо в ході монтажу.

Ключова функція, яку виконує кут для зовнішнього короба, полягає в забезпеченні захисту кабелів на ділянках з поворотами і згинами, де короб або кабель-канал не забезпечує захист лінії. Завдяки щільному приляганню внутрішнього кута до торцевої частини кабель каналу досягається високий рівень захисту від проникнення бруду та пилу (IP 40). Наявність коду IK07 в характеристиках виробів даного типу також вказує на досить високий рівень захисту від різноманітних механічних впливів і ударів.

Кут для кабель каналу виконує також і естетичну функцію, приховуючи кабелі і створюючи єдиний візуальний стиль кабельних ліній. Акуратний і нейтральний зовнішній вигляд пластикових конструкцій гармонійно вписується в будь-який стиль інтер’єру. Традиційно кут Внутрішній змінюваний для кабель каналу виготовляється з високоякісного пластику чистого білосніжного кольору. Цей матеріал не містить шкідливих речовин, а також не схильний до горіння. Кути можна мити, використовуючи для цього засоби для миття посуду. Існує також можливість фарбування або декоративного прикрашання внутрішніх кутів для коробів, не впливаючи на функціональні характеристики виробів.

Внутрішні кути, представлені в даному розділі, відповідають всіляким вимогам та стандартам якості, прийнятим на міжнародному рівні. Вони забезпечують захист кабель каналів від попадання пилу і бруду всередину, а також витримує різні механічні дії і удари досить великої сили.

Оптимальний спосіб з’єднати кабель канал – використовувати внутрішні кути, розміри яких підійдуть для найрізноманітніших систем прокладки кабелю. Кут внутрішній, ідеально підходить для кріплення на кабель-канали, досить просто – необхідно уважно ознайомитися з характеристиками обох виробів і переконатися, що вони збігаються, або скористатися допомогою підготовленого фахівця-консультанта.

На ринку представлені вироби з квадратним профілем наступних розмірів:

 • кут внутрішній 16х16;
 • кут внутрішній 25х25;
 • кут внутрішній 40х40;
 • кут внутрішній 50х50;
 • кут внутрішній 60х60;
 • кут внутрішній 100х100.

Прямокутний профіль реалізований в таких розмірах:

 • кут внутрішній для кабельного каналу 60х40;
 • кут внутрішній для кабельного каналу 75х50;
 • кут внутрішній для кабельного каналу 25х16;
 • кут внутрішній для кабельного каналу 50х25;
 • кут внутрішній для кабельного 100х40 промрукав;
 • кут внутрішній для кабельного каналу 100х60 та інші.

Завдяки простоті монтажу і експлуатації роботи з внутрішнім кутом для короба може здійснювати людина без спеціальної підготовки.