VoIP шлюзи

Показано всі 22 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 22 результати
Кількість розеток RJ-11/12
Наявність FXS, FXO
Кількість портів RJ45
Підбір за ціною
Виробник

VoIp шлюзи

Для переходу на IP-телефонію потрібен голосовий VoIp шлюз. Цей девайс розширить функції звичайної міської лінії або АТС. Він відкриє можливості аналітики та статистики, відеозв’язку, а ще дозволить заощадити на міжнародних і міжміських дзвінках. А на спілкування між філіями взагалі витрачатися не доведеться.

Що таке IP шлюз

Це голосовий шлюз, тобто апарат, який призначений для перетворення сигналів, що надходять з телефонного апарату, в інтернет-сигнал.

Девайс оснащується інтегрованим маршрутизатором, змінною прошивкою, підтримкою протоколів і вбудованими функціями для безпеки. Крім того, він оснащений DHCP-сервером. Купити Voip шлюз для телефонії варто, оскільки завдяки йому забезпечується облік і аналітика, авторизація й роздача ай пі адрес, а також реалізується управління смугою пропускання.

IP телефонія шлюз: види

  • Аналогові — оснащені роз’ємами FXO/FXS. Підключають телефони безпосередньо до станції. Також існують гібридні моделі, які стануть в нагоді, якщо у станції вже зайняті всі порти.
  • Цифрові — підключення лінії BRI ISDN, PRI/E1, T1. Підходять для станцій з об’ємом мінімум в 50 абонентів. Дають можливість не переналаштовувати міську мережу.
  • GSM SIP-шлюзи — оснащені слотами для сім-карт. Це дозволяє під’єднати до ай пі каналу мобільники. На подібний VoIP шлюз ціни вище, зате він функціональніше.

Яке VoIP обладнання купити

В першу чергу треба визначитися з кількістю інтерфейсів LAN, RJ-45, а також RJ 11/12. Це залежить від кількості телефонів і ліній, які ви плануєте підключати.

Так, для невеликого офісу підійде варіант на два виходи, для більших компаній з великим відділом продажів і кол-центром стане в нагоді варіант з більшою кількістю. Не завадить врахувати можливість розширення, проте, варто пам’ятати, що на голосовий VoIP шлюз ціна залежить від кількості інтерфейсів.

При виборі враховуйте сумісність з айпі станцією. Хоча всі виробники спираються на одні й ті ж стандарти, вони не уніфіковані. Тому слід звернути увагу на те, які стандарти підтримує ваша станція і яке VoIP обладнання до неї можна підключати.

Що ще врахувати, перш ніж купити модель:

  • Термін, протягом якого брендом буде підтримуватися пристрій. Так ви будете знати, коли девайс потрібно поміняти.
  • Температурний режим. Більшість моделей вже оснащено системою пасивного охолодження, але коли вона ламається, ламається і сам девайс. З цієї причини краще взяти IP шлюз для телефону, який потребує температури, що відповідає температурі в приміщенні. Також доступна його установка в серверну шафу, оснащену блоком вентиляторів.
  • Якість корпусу. Матеріалом виготовлення повинен виступати міцний пластик або сталь. Це захистить обладнання від перегріву і незначних механічних пошкоджень.
  • Особливості управління. Для невеликих фірм підійде управління онлайн за допомогою протоколу TFTP/HTTP. Для більших організацій більше підійде варіант з керуванням через кабель, підключений до консольного порту. Ціна на такі моделі вище.
  • Якість зв’язку. Тут доведеться перевіряти самому. Звук повинен бути чистим, а ось відлуння і шуми — відсутні. Також важливо упевнитися в сумісності кодеків передачі даних шлюзу і станції.

VoIP шлюзи – часті запитання

? Де можна придбати аксесуари для телефонії

Всі необхідні аксесуари для телефонії знаходяться тут

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.