МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Атенюатори Female-Female UPC

За популярністю
товарів
На жаль, ми не знайшли жодного товару за вашим запитом.

Атенюатори Female Female, як і аналогічні Male Female, призначені для зниження рівня інтенсивності магнітних або ж електричних коливань. У випадку з оптичними аттенюаторами мова йде про ослаблення оптичного сигналу на певних піках потужності. Це необхідно на різних етапах ланцюжка передачі даних, наприклад, перед подачею сигналу на оптичний приймач, коли занадто велика потужність може спровокувати перевантаження.

Атенюатори Female-Female UPC відносяться до пасивних мережевих пристроїв, тобто в переважній більшості випадків вони не споживають електричну енергію. Оскільки ці пристрої покликані послаблювати сигнал, вони вирівнюють його рівень до більш-менш рівномірного. Завдяки цьому на оптоволоконних лініях передачі даних, де часто фіксується різні показники загасання, стає можливим використання мережевого обладнання прийому і передачі інформації з ідентичними характеристиками. Нерідко атенюатори ff застосовуються в процесі тестування, де вони виконують роль імітатора різних режимів роботи оптоволоконної лінії зв'язку.

Атенюатори розрізняють за типами конекторів. Female Female чи ж протилежний йому Male Female, практично однакові за своїми характеристиками і вибираються з урахуванням ділянки лінії зв'язку, на якому їх потрібно використовувати. Female Female необхідний, якщо з'єднуються два оптичних патч-корду, Male Female - в разі схеми з патч-кордом і оптичною розеткою.

Аттенюатор LC UPC призначений для аналогічної оптичної розетки. Крім LC, розрізняють і інші типи-FC, SC і ST. Маркування UPC вказує на тип полірування коннектора, також вона може бути позначена як APC. Атенюатор оптичний LC UPC може за необхідності регулювати рівень загасання сигналу - це виконується зміною повітряного зазору між торцями конекторів.