Короб кабельний

Показано 1–48 з 61 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 61 результати
Ступінь захисту
Довжина, м
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Кабельні короби – це пластикові або металеві вироби, призначені для прокладки кабелів і проводів всередині них. Вони являють собою порожнисті жолоби, які прикриває кришка що замикається, і використовуються в тих випадках, коли необхідно провести відкриту прокладку кабельних ліній, не вдаючись до штроблення стін.
Короб кабельний
Основне завдання, яке виконує короб для кабелю, полягає в забезпеченні захисту кабелів від зовнішніх механічних впливів. Але, крім того, короб кабельного каналу доступний в найрізноманітніших варіантах кольорів і дизайну, що дозволить підібрати ідеальний варіант для приміщень з будь-яким інтер’єром. Незалежно від того, зроблено короб з пластику або металу, він в обов’язковому порядку відповідає вимогам пожежної безпеки. Пластиковий вогнестійкий кабельний короб не горить, а в разі пожежі тільки плавиться, не виділяючи шкідливі речовини. Багато покупців вибирають кабельні дроти, ціни на які дозволяють забезпечити якісну і недорогу проводку для електричних, комп’ютерних і телефонних мереж. На користь цього виду систем проводки кабелів говорить простота і зручність установки – для фіксації коробів досить звичайних шурупів, а з бетонними та цегляними стінами – і дюбелів.

Щоб вибрати відповідний кабельний короб з кришкою, необхідно, перш за все, правильно розрахувати його розмір. Головне правило при цьому – підсумувати товщину кабелів, які планується прокладати, і залишити невеликий запас для місць згинів і кутів, а також на той випадок, якщо знадобиться прокласти ще один кабель в цьому ж коробі. По довжині виробів багато питань не буде – стандартно короби продаються відрізками по 2 метри кожна. Але різноманітність варіантів за розмірами профілю не може не вразити. Доступні як квадратні форми (наприклад, 40*40 мм, 50*50 мм, 100*100 мм і т. д.), так і прямокутні (25*16 мм, 40*25 мм, 210*60 мм і т. д.). При цьому виробники не обмежують свою фантазію і вибір для користувачів є надзвичайно широким, адже можна придбати вироби з профілем з прямими і закругленими кутами, округлої форми, а також трикутні короби.

Короб кабельний прямий може бути виготовлений з пластику або оцинкованої сталі. Кабельний короб пластиковий – це виріб, легкий і більш привабливий з естетичної точки зору. Короб оцинкований кабельний забезпечує високий рівень захисту від механічних пошкоджень; металеві кабельні короби застосовуються для прокладання високовольтних проводів і великої кількості кабелів.

Залежно від місця монтажу кабельні короби СП (секції прямої) діляться на настінні, підлогові і стельові. Настінні короби, як правило, мають невеликий розмір, і використовують їх для того, щоб підвести кабелі до вимикачів і розеток. З їх допомогою також зручно виводити кабелі на стелю – завдяки великій кількості колірних рішень можна знайти варіант, що ідеально підходить до будь-якої поверхні стіни.

Кабель канал підлоговий зовні нагадує звичайний плінтус, всередині якого зроблено кілька жолобів для прокладки проводів. При виборі підлогових коробів рекомендується віддавати перевагу великим розмірам – такі вироби краще підійдуть для прикриття щілин між стіною і підлогою, а також нададуть простір для прокладання нових кабелів.

На стельовий кабельний короб ПВХ зазвичай доводиться основна магістраль, тому це має бути надійний виріб великого розміру. Часто стельовий кабель використовується також для підводки кабелів до світильників і люстр. Як правило, саме цей тип коробів, використовується для прокладки кабелів в процесі монтажу підвісних стель.

Представляємо Вашій увазі високоякісні кабельні короби з ПВХ, зроблені із застосуванням передових промислових технологій. Вони застосовуються для прокладки кабелю, електронних дротових систем всередині приміщення, захищаючи їх від зовнішнього зіткнення. Тут представлені зразки різного діаметру, ширини, довжини, розміру і конструкції – для всіх можливих ситуацій, пов’язаних з прокладкою кабелю всередині приміщення. Ви також знайдете одно, двох – або ж трьох-канальні короби. Сучасний дизайн і простота в установці дозволять як можна швидче і ефективніше вирішити проблеми, пов’язані з прокладкою електричних комунікацій. Елегантний білий колір короба буде відмінно поєднуватися з будь-яким інтер’єром.

Кожен представлений на сайті короб для кабелю зроблений з високоякісного матеріалу, стійкого до ударів і подряпин, крім цього він не деформується під впливом великої ваги. Технологія фарбування дозволяє зберегти чистий білий колір максимально довго, він не вигоряє і не затемнюється, залишаючись через кілька років таким же, як і новий. Кріплення короба здатні витримувати великі навантаження.

У нас Ви знайдете кабельні короби високої якості за низькими цінами!

Для того щоб купити кабельні короби з ПВХ, скористайтеся послугами кваліфікованого консультанта в нашому інтернет-магазині, зателефонувавши за телефоном (044) 334-56-71.