МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Перфоровані кабель-канали (короба)

За популярністю
товарів

Де і для чого використовують перфорований короб?

Оскільки в безлічі сучасних промислових, комерційних, приватних і громадських об'єктів не обходиться без застосування розгалуженої кабельної електросистеми, виникає необхідність розв'язання питання з павутиною дротів, що утворилася. Так, сьогодні, для того щоб зробити її розміщення естетичнішим, підвищити її продуктивність і надійність, а також усунути можливість виникнення аварій і виходу з ладу, повсюдно використовують кабель-канал перфорований (короб).

Перфорований кабель-канал є виробом з перфорацією на бічних стінках, спеціально створеним для організації впорядкованого розміщення і закріплення електропроводки. Його застосування актуальне для систем, що подають і розподіляють енергоживлення в приміщеннях будь-якого призначення. 

Кабель-Канал перфорований застосовують у простому підключенні кабелів від джерела подачі електросигналу до місць або об'єктів, які його приймають і споживають. Спеціальний перфорований корпус короба надає зручності, надійності монтажу і вентилювання проводам, що розміщуються за допомогою нього всередину розподільних щитів, шахт, підвісних панелей стелі, інших місць і установок. 

Переваги перфорованого короба

Короб перфорований став популярним вибором у багатьох ситуаціях, завдяки перевагам, які супроводжують його застосування:

 • Зручність у монтажі: його легко встановити на стіни, стелю, підлогу і навіть підвісити, тому він зручний і гнучкий у використанні.
 • Організація кабельної системи і дротів із запобіганням їх сплутування і намотування полегшить обслуговування і пошук конкретного кабелю в разі необхідності заміни, перепідключення і ремонту.
 • Фізичний захист розміщених усередину кабелів від механічних пошкоджень, забруднень і впливу середовища.
 • Безпека: кабель-канал перфорований спроектовано з урахуванням вимог щодо електробезпеки та запобігання можливим ураженням користувача електрострумом. 
 • Легкий доступ: для виконання швидкої і легкої заміни, ремонту, обслуговування і перепідключення кабельних ліній за необхідності, зазвичай у моделей виробу передбачені знімні кришки або панелі.
 • Вентилювання: завдяки бічним щілинам короб кабельний перфорований забезпечує значно кращий приплив повітря і, відповідно, поліпшене охолодження провідників, що оберігає їх від згубного перегріву.
 • Акуратний зовнішній вигляд всієї електропроводки, приховуючи кабелі і максимально адаптуючи їх під інтер'єр.
 • Розширюваність: багато моделей кабельних коробів дають змогу надалі розширити вашу мережу, легко доповнюючи її необхідною кількістю секцій або компонентів у міру її зростання.
 • Різноманітність: варіативність типів і розмірів виробу дає змогу кожному охочому вибрати оптимальне рішення під конкретні потреби його сфери застосування.
 • Легка вага: значне зниження власної маси короба, досягнуте використанням методу перфорування, забезпечує зниження навантаження на несучі конструкції та кращу керованість проводів.
 • Маневреність: кабель-канал перфорований зручний для відведення необхідних провідників у конкретне місце від загального напрямку прокладання. Можливість робити відгалуження важлива для живильних кабелів і кабелів зв'язку, адже дає змогу побудувати високотехнологічну систему комп'ютерної та інформаційної мережі в потрібній для цього будівлі, офісі та бізнес-центрі. 

Загалом, кабель-короб з перфорацією зручний і ефективний в організації та захисті кабелів у різних ситуаціях, тому він популярний серед працівників сфер електроенергетики, телекомунікацій, будівництва та інших галузей.

Як вибрати перфорований кабель-канал?

Обирати перфорований короб рекомендується на підставі низки чинників, серед яких вимоги та потреби конкретно вашої установки й організації прокладання. Ось перелік кількох кроків, які вам можуть у цьому допомогти:

 • Визначтеся з метою використання короба: він потрібен для організації кабелів в офісі, серверній кімнаті, промисловій установці тощо, оскільки різний сценарій може вимагати той чи інший тип виробу.
 • Розрахуйте розмір і габарити короба на підставі врахування кількості та перерізу кабельної продукції, яку потрібно буде організувати, і виходячи з цього підберіть короби відповідного розміру. Крім розрахунку довжини і ширини каналу, також врахуйте його необхідну глибину, щоб надалі була можливість додавання кабелів (якщо передбачається розширення мережі).
 • Матеріал кабель-каналу може бути пластиком, металом і алюмінієм. Вибір конкретного варіанту залежить від умов довкілля, в яких він буде експлуатуватися, і того ступеня захисту, який має бути забезпечений.
 • Тип встановлення: кабель-канал перфорований залежно від типу моделі може розміщуватися різними способами: на стіні, на стелі, на підлозі або в підвішеному стані. Який варіант краще підійде для встановлення на вашому об'єкті?
 • Захист і безпека: деякі випадки встановлення можуть вимагати дотримання аспектів безпеки та обмежень з електробезпеки. Для цього є конкретні варіанти коробів - з екрануванням, захистом від пилу і рідини тощо. 
 • Бренд і якість: обирайте виріб серед асортименту від надійних марок з гарною репутацією та відгуками, адже якість їхньої електротехнічної продукції - запорука подальшої безпеки та справності вашої проводки. 

Купити перфорований кабель канал у Києві та Україні

У Києві короб перфорований купити можна в інтернет-магазині EServer, який спеціалізується на продажу всього необхідного мережевого обладнання для різних електросистем і пристроїв.

Тут кабель-канали з перфорацією панелей представлені в моделях з різними параметрами: з шириною від 2,5 до 100 мм, з висотою від 20 до 10 мм і в відрізках двометрової довжини. 

EServer пропонує своїм клієнтам конкурентні ціни за якісний сертифікований товар!