Серверні стійки Lite

Показано всі 17 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 17 результати
Висота, U
Глибина, мм
Конструкція
Тип стійки
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Стійки серверні серії Lite – це технологічні рішення для розміщення мережевого обладнання. Дані стійки для серверів поєднують в собі високу жорсткість і здатність витримувати великі навантаження з легкістю та економічністю. Міцна конструкція прекрасно поєднується з різними типами пристроїв і аксесуарами, які роблять її експлуатацію ще легше і комфортніше. Купити серверну стійку Lite – це краще рішення для створення СКС малої і середньої щільності, а також для монтажу серверів.

Серверні стійки Lite

Види серверних стійок Lite

Будь-яка серверна стійка виконана в єдиному стандартному конструктиві 19 дюймів. Коли мова йде про мережеве обладнання, конструктив позначає внутрішню робочу ширину монтажних пристроїв. В даному випадку мається на увазі відстань між вертикальними напрямними, на які монтується телекомунікаційне обладнання. 19 дюймова стійка – це універсальний варіант, що дозволяє розмістити практично будь-який тип телекомунікаційних пристроїв.

Майже всі стійки монтажні, представлені в даному розділі, являють собою дворамну конструкцію. Це означає, що така серверна стійка складається з двох вертикальних рам, з’єднаних між собою, і має по чотири точки для кріплення кожного пристрою. Присутні також кілька варіантів стійок з однією рамою. Однорамна монтажна стійка – це більш простий і компактний варіант, в якому встановлюється обладнання кріпиться в двох точках. Перевагою однорамних конструкцій є економія місця, проте дворамна стійка 19″, безсумнівно, більш надійний варіант для розміщення мережевих пристроїв. Серверні стійки з двома рамами мають ще одну незаперечну перевагу – це додаткова полиця зверху, яку можна використовувати в різних цілях – ставити на неї додаткові пристрої або ж інші предмети. Тому якщо необхідно забезпечити надійність утримання обладнання, слід купити серверну стійку в дворамному виконанні.

Розміри

Стійка 19 дюймів може мати різні показники внутрішньої корисної глибини. У нашому каталозі доступні стійки для сервера глибиною 40 сантиметрів і 75 см, а також універсальні моделі, в яких відстань між передньою і задньою рамою можна змінювати і регулювати залежно від габаритів устаткування. Стійка 19″ зі змінною відстанню між рамами надає можливість одночасної установки пристроїв різних стандартів. Наприклад, стійка дозволяє встановити рами на глибину 600 міліметрів. В цьому випадку в конструкції можна буде розмістити стандартне 19-дюймове обладнання, а також пристрої конструктиву 21 дюйм. Для цього знадобиться розміщувати їх не звичайним способом, а боком.

Корисна внутрішня висота 19″ стійки вимірюється в спеціальних одиницях – юнітах. Один юніт (1U) позначає мінімальний розмір мережевого обладнання по висоті і дорівнює 44,45 міліметрів. Монтажні отвори допомагають легко зрозуміти, яка висота тієї чи іншої стійки, оскільки кожні три отвори складають 1U. Таким чином, якщо присутні всього 24 отвори, то висота стійки – 8U. В інтернет-магазині EServer ви можете купити стійку 19″ висотою в юнітах:

  • 8,
  • 16,
  • 24,
  • 32,
  • 33,
  • 42,
  • 48.

Серед найбільш затребуваних варіантів виділяється стійка 24U і стійка 42U. Ці серверні стійки 19″ дозволяють розмістити оптимальну кількість обладнання для середніх і великих мереж. Спираючись на індивідуальні вимоги кожної організації, при виборі висоти стійок необхідно враховувати можливе розширення мережі і збільшення кількості обладнання.

Серверні 42U стійки серії Lite поставляються в розібраному вигляді. Це робить їх транспортування і доставку до місця установки надзвичайно зручною. У більшості випадків монтажна стійка 19″ комплектується ніжками з різьбленням, що дозволяє легко регулювати їх висоту, забезпечуючи стійкість на будь-якій поверхні.

В інтернет-магазині EServer представлені різні серверні стійки, купити які можна одним із зручних вам способів (на сайті або за телефоном). Ми впевнені, що тут вас вже чекає стійка 19″, ціна якої ідеально відповідає якості і функціональності продукту, при цьому вигідно відрізняючи наші пропозиції від конкурентів.