Кабельні лотки

Показано 1–48 з 106 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 106 результати
Тип обладнання
Висота, мм
Ширина, мм
Довжина, мм
Габарити
Діаметр дроту, мм
Матеріал
Підбір за ціною
Виробник

Найкращим способом при монтажі проводів, а також кабелю стали кабельні лотки. Кабельний лоток – це неширокий довгий короб, що має П – подібну основу і кришку.

Залежно від використовуваних матеріалів лотки діляться на металеві, що виготовлені зі сталі, та пластикові.
Кабельні лотки
Залежно від розташування кабельні лотки діляться на: прості, парапетні, плінтусні і карнизні.

Кабельні лотки так само діляться на перфоровані і не перфоровані. В перфорованих лотках зроблені спеціальні отвори, через які забезпечується кращий теплообмін ( це дозволяє зменшити нагрів кабелів), відведення пилу і вологи.

Сітчасті кабельні лотки виробляються з оцинкованої дроту, що забезпечує легкість конструкції, покращує тепло-вентиляцію, покращують доступ до обслуговування кабелів, простоту їх монтажу.

Сходові кабельні лотки встановлюють при прокладці найбільш великих магістралей, для організації відкритих вуличних трас, досить поширені при прокладці вертикальних кабелів. Вони широко використовуються в електроенергетиці.

В даний час складно уявити прокладку проводів, в якій не використовується лоток кабельний, а ціна залежить від матеріалу та призначення використання.

Купити кабельні лотки за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині, зателефонувавши за номером 0 (800) 330-387, або написавши на info@e-server.com.ua.