МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Настінні серверні шафи

За популярністю
товарів

Настінні телекомунікаційні шафи є універсальними пристроями для розміщення та експлуатації малогабаритного мережевого обладнання. У такій монтажній шафі встановлюються станції зв’язку, патч-панелі, роутери, маршрутизатори, світчі, мережеве та серверне обладнання, обладнання для зберігання даних, розеткові блоки. А застосування спеціальних полиць дозволяє використовувати комутаційні шафи для зберігання нестандартного обладнання, роблячи їх ще більш практичними і універсальними елементами структурованої кабельної мережі.

 
Купити Настінні серверні шафи - фото
 

Особливості настінних серверних шаф

Сучасна телекомунікаційна настінна шафа практично у всіх випадках виготовляється в єдиному стандарті 19 дюймів. Це ширина між внутрішніми вертикальними напрямними, що дозволяє без труднощів розміщувати будь-яке мережеве обладнання, доступне на ринку. Така комутаційна шафа отримала загальну назву Rackmount, а в якості сленгового варіанту використовується термін «рекова шафа».

Настінні шафи 19″ являють собою металевий бокс з передніми дверима. Дверка закривається на ключ і може бути скляною, суцільнометалевою або з перфорацією. Серверна шафа 19″ може бути оснащена знімними бічними панелями. Це надзвичайно зручно у випадках, коли необхідний оперативний доступ до бічних частин обладнання, не витягуючи його повністю з шафи. Фактично, є ще один вид обладнання, на яке схожа настінна телекомунікаційна шафа – стійка серверна, тільки у стійок менш міцний корпус, немає стінок, а розташовується вона, як правило, на підлозі.

Шафи для серверів та іншого телекомунікаційного обладнання виготовляються з високоякісної сталі товщиною 1 міліметр. В ідеалі шафа настінна 19″ повинна мати кілька кабельних вводів, щоб завжди була можливість підвести кабелі зі зручної сторони. Також варто звернути увагу, чи оснащені ці отвори щітками, що оберігають серверні шафи від пилу і бруду.

Основні характеристики

Шафа телекомунікаційна настінна має багато важливих характеристик, які мають значення при покупці. Однією з них є висота конструкції, вимірювана в юнітах. Один юніт дорівнює приблизно 44 міліметра. В даному розділі представлені настінні серверні шафи 19″ висотою 6-18 юнітів.

Шафа серверна може мати різну глибину – параметр, не менш важливий, ніж висота. Вибір моделі по глибині залежить від габаритів пристроїв, які будуть встановлені в комутаційну шафу.

При цьому завжди необхідно розраховувати з запасом 10-15 сантиметрів для встановлення роз’ємів і прокладки кабелів. Традиційно настінна серверна шафа має глибину 450 або 580 мм.

Питання охолодження обладнання, яке розміщується в телекомунікаційних шафах, відіграє величезну роль для його безпеки і працездатності. Настінні шафи повинні мати отвори у верхній, нижній і бічних панелях для забезпечення постійного потоку повітря і пасивної вентиляції щоб уникнути перегріву пристроїв. Багато шаф для серверів також мають спеціальні монтажні отвори для установки кулерів і вентиляційних блоків, призначених для активного охолодження обладнання. Однак при відсутності загрози перегріву перфоровані панелі забезпечують цілком достатній рівень охолодження.

На багато аспектів роботи шафи впливають їх двері. Тому, якщо є необхідність в постійному спостереженні за станом обладнання та перевірці датчиків, є сенс вибрати шафу монтажну зі скляними дверима. Бажано, щоб скло в цьому випадку було не звичайним, а гартованим. Таке скло відрізняє підвищена міцність і те, що при розбиванні воно розпадається на дрібні шматочки, не наражаючи на небезпеку людей, які знаходяться поруч. Якщо ж потреба в перевірці статусу обладнання відсутня, можна зупинити свій вибір на металевих перфорованих дверцятах, котрі будуть забезпечувати додаткову вентиляцію пристроїв всередині шафи.

При покупці шафи також слід перевірити двері на предмет перекосів, вона повинна плавно без скрипів відкриватися і закриватися.

Особливості установки

Найбільш надійним методом встановлення монтажної шафи на стіну є наступний: За допомогою анкерних болтів до стіни прикріплюється спеціальна пластина для кріплення, а вже на неї навішується шафа настінна. Цей варіант дозволяє зручно розмістити конструкцію, не витративши надмірних зусиль. Настінна шафа 19″ встановлюється, як правило, на сходових прольотах, на поверхах або в кабінетах – тобто, в місцях, де комутується лише невелика частина мережі.

Як оплатити та забрати покупку?

У даному розділі інтернет-магазину E-Server ви можете купити настінну серверну шафу, яка ідеально відповідатиме вимогам вашої організації. Незалежно від того, якою ви оберете шафу 19″, ціна її завжди гарантовано відповідатиме якості товару.

Оплату приймаємо готівкою, банківськими переказами та картками. Забрати замовлення можна самостійно у магазині у Києві, Дніпрі, а також у точці видачі. Ви можете замовити доставку по Україні: ми надішлемо замовлення поштовою або кур'єрською службою.

Настінні серверні шафи: часті запитання

✔️ Як підібрати серверну шафу?