Сервери Tower (підлогові)

Показано всі 19 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 19 результати
Тип сервера
Обсяг ОЗП
Процесор
Висота, U
Підбір за ціною
Виробник

Кожна організація, якій необхідно придбати новий сервер, стикається з вибором типу корпусу. І на цьому етапі важливо враховувати такі фактори, як масштаб самої організації, масштаб локальної мережі, а також які функції буде покликаний виконувати майбутній сервер. І якщо мова йде про невелику компанію без складної IT-інфраструктури і без окремого приміщення для комп’ютерного обладнання, то оптимальним рішенням напевно стане сервер Tower.

Особливості серверів типу Tower

Tower server

За незрозумілим для багатьох людей словом “tower” криється звичне для більшості визначення “вежа” – тип корпусу переважної більшості персональних комп’ютерів, поширених серед звичайних користувачів. Сервер типу Tower дійсно зовні дуже легко сплутати зі стандартним системним блоком ПК. Він має вертикальне виконання, і розміщувати його можна на підлозі, в спеціальних нішах комп’ютерних столів, на полицях, а також – шляхом певних маніпуляцій – навіть в серверних стійках. Але найчастіше їх розміщують все-таки на підлозі – звідси і поширена назва даного виду серверів – сервери підлогові.

Чим хороший підлоговий сервер для невеликої компанії?

Організації малого масштабу не мають великих локальних мереж і великої кількості обладнання. Для них, як правило, достатньо одного сервера, який буде цілком здатний вирішувати поставлені перед ним завдання. У таких компаніях абсолютно недоцільно виділяти окремі приміщення під потреби телекомунікацій і встановлювати стійки, в яких буде нічого розміщувати. Їм достатньо купити сервер Tower і поставити його в будь-якому зручному місці в офісі. Як правило, таке місце знаходиться біля робочого столу системного адміністратора або іншого відповідального за комп’ютерне обладнання спеціаліста. Для серверів інших типів (стійкові і блейд) необхідна наявність стійок або іншого монтажного обладнання – на відміну від підлогових серверів, по-іншому їх використовувати неможливо.

З фінансової точки зору для невеликих компаній використання підлогових серверів також очевидно. Відсутня необхідність купувати стійки або шафи, виділяти окреме приміщення для них. В результаті найвигіднішим рішенням виявляються сервери Tower, ціна яких відчутно відрізняється від аналогічних по продуктивності стоєчних рішень.

Сервер в корпусі Tower має також перевагу в плані зручності обслуговування. Будь-які комплектуючі замінюються так само легко і швидко, як в звичайному персональному комп’ютері. Крім того, сервери підлогові Tower виробляють відчутно менший рівень шуму, ніж їх стійкові аналоги.

Але вибираючи сервер “вежу”, важливо враховувати перспективи розвитку компанії. Якщо в найближчих планах закладено розширення організації або допускається масштабування бізнесу, сервери в корпусі Tower з великою часткою ймовірності виявляться просто не у справ. І підходячи до справи тверезо, слід визнати, що для компаній, що розвиваються підлогові сервери не підійдуть.

Чим відрізняються підлогові сервери?

Підлогові сервери Tower відрізняються між собою за багатьма параметрами, як зовнішнім, так і по “начинці”. І якщо “залізо” вимагає детальнішого вивчення в кожній моделі, то про габарити серверів можна сказати кілька слів. В першу чергу, існує поділ за розмірами на Tower, Mini-Tower, MicroATX Tower, Mid-Tower, а також надкомпактні Ultra Micro Tower. Підлогові сервери є самодостатніми пристроями, для яких важливий і зовнішній вигляд. Виробники приділяють особливу увагу дизайну корпусів, роблячи одні моделі мінімалістичними, а інші наділяють надзвичайно яскравою і насиченою зовнішністю. Наприклад, сервери Dell Tower здатні залучити не тільки своєю знаменитою якістю і продуктивністю, але і ефектним дизайном передніх панелей.

Сервери в корпусі “вежа” розрізняються також і по висоті. В каталозі інтернет-магазину EServer представлені сервери 4U і 5U. Сервер Tower 5U являє собою масивний корпус з великою місткістю і відмінною системою охолодження і охолодження обладнання. Яскравим представником таких моделей є сервер HP Tower ML350e Gen8v2 E5-2407v2 – потужне сучасне пристрій, здатне покрити всі потреби бізнесу малого і середнього масштабу.

Сервери підлогові Tower – часті запитання

? Хочеться вибрати оптимальний сервер?

Читайте про найпоширеніші помилки при виборі сервера тут.

? Які підлогові сервери користуються більшою популярністю?

✈ Як оплатити товар і які є варіанти доставки?

Забрати покупку ви можете самовивозом (це безкоштовно) зі зручної вам точки видачі або магазину. Деталі про доставку дивіться тут.
Оплата здійснюється банківською карткою або банківським переказом, передбачений готівковий розрахунок.