Сервери підлогові Tower

Показано всі 20 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 20 результати
Тип сервера
Обсяг ОЗП
Процесор
Висота, U
Підбір за ціною
Виробник

Кожна організація, якій необхідно придбати новий сервер, стикається з вибором типу корпусу. І на цьому етапі важливо враховувати такі фактори, як масштаб самої організації, масштаб локальної мережі, а також які функції буде покликаний виконувати майбутній сервер. І якщо мова йде про невелику компанію без складної IT-інфраструктури і без окремого приміщення для комп’ютерного обладнання, то оптимальним рішенням напевно стане сервер Tower.

За незрозумілим для багатьох людей словом “tower” криється звичне для більшості визначення “вежа” – тип корпусу переважної більшості персональних комп’ютерів, поширених серед звичайних користувачів. Сервер типу Tower дійсно зовні дуже легко сплутати зі стандартним системним блоком ПК. Він має вертикальне виконання, і розміщувати його можна на підлозі, в спеціальних нішах комп’ютерних столів, на полицях, а також – шляхом певних маніпуляцій – навіть в серверних стійках. Але найчастіше їх розміщують все-таки на підлозі – звідси і поширена назва даного виду серверів – сервери підлогові.

Чим хороший підлоговий сервер для невеликої компанії? Організації малого масштабу не мають великих локальних мереж і великої кількості обладнання. Для них, як правило, достатньо одного сервера, який буде цілком здатний вирішувати поставлені перед ним завдання. У таких компаніях абсолютно недоцільно виділяти окремі приміщення під потреби телекомунікацій і встановлювати стійки, в яких буде нічого розміщувати. Їм достатньо купити сервер Tower і поставити його в будь-якому зручному місці в офісі. Як правило, таке місце знаходиться біля робочого столу системного адміністратора або іншого відповідального за комп’ютерне обладнання спеціаліста. Для серверів інших типів (стійкові і блейд) необхідна наявність стійок або іншого монтажного обладнання – на відміну від підлогових серверів, по-іншому їх використовувати неможливо.

З фінансової точки зору для невеликих компаній використання підлогових серверів також очевидно. Відсутня необхідність купувати стійки або шафи, виділяти окреме приміщення для них. В результаті найвигіднішим рішенням виявляються сервери Tower, ціна яких відчутно відрізняється від аналогічних по продуктивності стоєчних рішень.

Сервер в корпусі Tower має також перевагу в плані зручності обслуговування. Будь-які комплектуючі замінюються так само легко і швидко, як в звичайному персональному комп’ютері. Крім того, сервери підлогові Tower виробляють відчутно менший рівень шуму, ніж їх стійкові аналоги.

Але вибираючи сервер “вежу”, важливо враховувати перспективи розвитку компанії. Якщо в найближчих планах закладено розширення організації або допускається масштабування бізнесу, сервери в корпусі Tower з великою часткою ймовірності виявляться просто не у справ. І підходячи до справи тверезо, слід визнати, що для компаній, що розвиваються підлогові сервери не підійдуть.

Підлогові сервери Tower відрізняються між собою за багатьма параметрами, як зовнішнім, так і по “начинці”. І якщо “залізо” вимагає детальнішого вивчення в кожній моделі, то про габарити серверів можна сказати кілька слів. В першу чергу, існує поділ за розмірами на Tower, Mini-Tower, MicroATX Tower, Mid-Tower, а також надкомпактні Ultra Micro Tower. Підлогові сервери є самодостатніми пристроями, для яких важливий і зовнішній вигляд. Виробники приділяють особливу увагу дизайну корпусів, роблячи одні моделі мінімалістичними, а інші наділяють надзвичайно яскравою і насиченою зовнішністю. Наприклад, сервери Dell Tower здатні залучити не тільки своєю знаменитою якістю і продуктивністю, але і ефектним дизайном передніх панелей.

Сервери в корпусі “вежа” розрізняються також і по висоті. В каталозі інтернет-магазину EServer представлені сервери 4U і 5U. Сервер Tower 5U являє собою масивний корпус з великою місткістю і відмінною системою охолодження і охолодження обладнання. Яскравим представником таких моделей є сервер HP Tower ML350e Gen8v2 E5-2407v2 – потужне сучасне пристрій, здатне покрити всі потреби бізнесу малого і середнього масштабу.