МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Флешки 512 Gb

За популярністю
товарів

Для яких завдань підійде флешка на 512 Gb

Придбання USB-флеш-накопичувача з пам'яттю в 512 Гб може виявитися вкрай корисним для власника, оскільки дає змогу останньому використовувати його одразу в кількох зручних цілях, а саме таких:

  • Зберігання файлів з мультимедійними та іншими даними, наприклад документів, фотографій і зображень, відео- і кіноматеріалів, музики і тому подібного у великому обсязі. Це дасть змогу не тільки зібрати бажану колекцію такого роду даних, а й скористатися нею в будь-який момент.
  • Перенесення необхідних файлових даних. Збереженими на флешці матеріалами ви зможете обмінятися з комп'ютерною системою будь-кого, за допомогою їх перенесення на інший пристрій через USB-порт. Також флешки на 512 Gb зручні за необхідності переміщення великих файлів і проектів з робочого комп'ютера/лептопа на особистий домашній і навпаки.
  • Резервному копіюванні важливих для користувача матеріалів. Флешка такої ємності може вмістити величезну кількість резервних копій даних, що дозволяє власнику зайвий раз убезпечити їх, уберігаючи від можливої втрати при виникненні збоїв та інших проблем з основною системою, де вони зберігаються.
  • Створення завантажувального носія. USB-накопичувач на 512 Gb також може бути перетворено на завантажувальний диск, що зберігає в собі бажаний вид і версію операційної системи та/або утиліт, необхідних для оновлення або відновлення системи комп'ютера під час її збою або при бажанні модернізації.
  • Перенесення деяких зручних у використанні версій додатків, інструментів і програм. Усі вони можуть бути регулярно запущені з вашого портативного USB-накопичувача, оскільки не потребують безпосереднього встановлення на комп'ютер. Цей аспект робить флешки на 512 Гб корисними для тих, кому потрібно мати можливість ситуативно користуватися певними програмами та інструментами на різних ПК.

Найкращі виробники флешок на 512 Gb

USB флешка 512 Gb випускається на ринок портативних пристроїв зберігання даних десятками виробників. Саме такі бренди готові запропонувати якісні та надійні в роботі флешки зі швидкісною передачею файлів:

  • SanDisk, як одна з найвідоміших нині і вкрай популярних компаній, створює USB-флеш-накопичувачі в широкому розмаїтті асортименту. Крім вищевказаних переваг, деякі її моделі флешок наділяються інноваційними функціями на кшталт захисту паролем і технологій шифрування.
  • Samsung давно виробляє високоякісні флешки на 512 Гб пам'яті та інші обсяги. Їм притаманна не тільки висока якість і довговічність, але і відмітна високошвидкісна і надійна передача матеріалів.
  • Kingston здобув популярність випускаючи надійні флеш-носії різних ємностей і в досить широкому виборі лінійок. Його моделі наділені різними характеристиками і охоплюють різні цінові категорії.
  • Transcend також є не менш відомою маркою з довгою історією. У неї також можна купити флешку на 512 Гб, яка прослужить надійно і довго. Та чи інша модель з лінійок має різну швидкість передачі файлів і вельми зручними функціями.
  • Patriot відомий створенням високопродуктивних і надійних флеш-накопичувачів різної ємності та передовими функціями водонепроникності, захисту паролем тощо. Крім того, співвідношення їхньої заявленої якості та ціни досить об'єктивне.

Купити флешку на 512 Gb в Києві та Україні

В наявності в онлайн-магазина EServer завжди є велика різноманітність флеш-накопичувачів від різних марок, всі з яких пройшли обов'язкову сертифікацію.

Варіативність нашого каталогу товарів дає змогу клієнтам купити флешки на 512 Gb не тільки зі стандартними версіями USB 3.1 і 3.2, а й USB Type-C роз'ємом. На вибір модель може мати висувний USB і бути оригінально і стильно оформлений корпус із пластику або металу.

Менеджери EServer відкриті до надання кваліфікованої допомоги клієнтам у підборі флешок та інших пристроїв магазину, тому сміливо до них звертайтеся.