Оптичні бокси

Показано 1–48 з 81 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 81 результати
Тип обладнання
Тип адаптера
К-ть адаптерів боксу
Макс. кількість зварок
Матеріал бокса
Кількість зварювань
Підбір за ціною
Виробник

Оптичні бокси зовнішні для розміщення на вулиці

Оптичний бокс зовнішній є термінуючим пристосуванням, призначеним для розподілу оптоволоконних кабелів в необхідній точці. Оптичні бокси зовнішні надають можливість встановити вузол зв’язку поза приміщенням, наприклад, на зовнішній стіні будинку. На відміну від внутрішніх коробок, зовнішній ввідно розподільний пристрій повинен мати більш значний список характеристик.

Вимоги до зовнішньої коробки безпосередньо залежать від точки її розміщення. Тому розглянемо їх на конкретному прикладі. Оптичний бокс вуличний на 24 порти ip66 буде монтуватися зовні приміщення, а значить, однією з ключових його характеристик є герметичність. Такий бокс повинен не тільки надійно захищати коннектори і пігтейли від пилу, але також вологи, потрапляння якої всередину цілком може викликати не тільки перешкоди в передачі даних, але і привести до аварії на лінії. Другою важливою вимогою до зовнішнього боксу є захищеність від ультрафіолетового випромінювання. Постійна робота на сонці призводить до втрати еластичності оболонки кабелів, внаслідок чого страждає якість. Також не варто забувати, що вуличні бокси повинні надійно працювати і в зимовий час, а тому коробка повинна бути морозостійкою.

Відмінним вибором для потреб сучасних мереж є крос бокс оптичний настінний вуличний БОНУ 8. Його можна використовувати на зовнішніх стінах будинків, на комунікаційних стовпах або навіть на горищах будівель. Монтується така коробка за допомогою спеціальних кріпильних хомутів. Бокс чудово захищений від зовнішнього пилу і вологості. Також він володіє зовнішнім замком, що запобігає несанкціонованому доступу до кабелів, розміщених всередині.

Крім пристосування для підведення кабелів, розрізняють також бокс для зовнішнього оптичного приводу. Він являє собою коробку, в яку поміщається звичайний привід для роботи з дисками. Зовнішній бокс для оптичного приводу ноутбука дає можливість використовувати диски певного типу в тому випадку, якщо пристрій не забезпечений власним приводом. Бокс можна використовувати за необхідності і прибирати за непотрібністю, що робить роботу з ним максимально комфортною.

Оптичні бокси внутрішні

Оптичні бокси в стійку відносяться до класу спеціального термінуючого обладнання. Основним призначенням даного пристосування є розміщення всередині оптоволоконного кабелю. Наявність боксу надає можливість розмістити комунікаційний вузол всередині стійки, серверної шафи або навіть зовні будівлі. Відповідно до вимог з експлуатації вузла розрізняють внутрішні і зовнішні оптичні бокси.

Бокс для установки всередині приміщення може володіти не настільки жорсткими характеристиками, які необхідні для зовнішньої конструкції. Сам бокс являє собою пластикову коробку, забезпечену спеціальними пазами всередині. Коробка експлуатується з метою закінчення оптоволоконного кабелю, за допомогою якого підключається активне мережеве обладнання. Для цієї мети всередину боксу монтується мережеві коннектори необхідного типу. На виході коробки оптичний кабель виводиться назовні.

Оптичний Бокс зручний тим, що необхідна мережева комутація не висить зовні, а зручно захована всередину. Це також полегшує експлуатацію обладнання, так як бокс дуже легко відкрити для підключення або перепідключення кабелів. Якісніше оптичний бокс внутрішній обов’язково оснащений контактами для заземлення, а також має можливість установки сплайс-касет. Усередині коробки можна об’єднати оптичні кабелі з пігтейлами, які виводяться назовні через спеціальні роз’єми з ущільнювачами. Тут криється ще одна важлива функція коробки – захисна. Бокс оптичний від пилу захищає найкраще, адже скупчення бруду нерідко можуть стати джерелом нагрівання і, як наслідок, привести до погіршення якості передачі потоку даних.

Оптичні бокси FTTH чудово підходять для монтажу серверних приміщень і оптичних вузлів комунікацій. Особливо це пристосування актуально в умовах невеликого простору. Такі бокси повсюдно експлуатуються в FTTH мережах, мається на увазі, що оптоволокно заводиться безпосередньо в приміщення конкретного абонента.

Купити бокси оптичні можна в наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 334-56-71, (067) 324-83-53
  • м Одеса, вул. Желябова, 4а, (048) 701-07-53
  • м Дніпро, пр Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81